Počet položiek: 0 0,00 €

Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, jahoda

kliknutím zväčšíte
Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - hlavný pohľad
Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - hlavný pohľadIce cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - odnímateľná vnútorná nádobaIce cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - etiketaIce cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - farebné variantyIce cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - porovnanie veľkosti 1Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - porovnanie veľkosti 2
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:5 ks
Expedujeme:zajtra
Cena: 23,10 €
DPH:20 %
Kód:TO-81-2968
Výrobca:Tovolo
Krajina pôvodu: USA
Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, jahoda

Kúzlo domácej zmrzliny spočíva predovšetkým v jej chuti, ktorú si môžete vyladiť presne podľa svojich požiadaviek. Najväčším problémom je však skladovanie v mrazničke. Misky prekryté fóliou či rôzne dózy na potraviny sú ale pre zmrzlinu nevhodné. Je potrebné zabezpečiť, aby nedochádzalo k jej premŕzaniu.

Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP je pre skladovanie zmrzliny priamo predurčená. Dvoustěnné prevedenie vaničky zabráni premŕzaniu a tvorbe ľadových kryštálikov v zmrzline a uchová jej konzistenciu aj počas dlhšieho skladovania v mrazničke. Dno je vybavené silikónovým protisklzovým lemom, aby počas porciovania nedochádzalo k nežiadúcemu pohybu po pracovnej doske.

Tvar je navrhnutý do podoby podlhovastej vaničky, aby bolo možné zmrzlinu naberať porciovačmi ZEROLL rolovaním do guľôčok. Malá výška vaničiek umožní ich stohovanie na seba. Objem je dostačujúci pre skladovanie celej pripravenej dávky z domáceho výrobníka zmrzliny. K dispozícii sú farebné varianty pre rýchlejšiu orientáciu pri výbere v mrazničke. Vanička je určená nielen na zmrzlinu, ale aj na gelato, sorbety a mrazené jogurty. Samozrejme v nej môžete skladovať aj najrôznejšie druhy potravín v chladničke, kde oceníte jej šírku s možnosťou umiestnenia do dverí. Vnútorný priestor vaničky nemá žiadne hrany, čo rozhodne privítate počas porciovania, pretože oblé dno vnútornej nádoby umožní vyňať všetku zmrzlinu bezo zvyškov.

Vlastnosti

  • dvojstenné prevedenie zabraňujúce tvorbe ľadových kryštálov
  • viečko s úchytom pre pohodlné otváranie
  • dno so silikónovým protisklzovým lemom proti nežiadúcemu pohybu
  • objem 1.4 litra vhodný pre domáce výrobníky
  • farebné varianty pre snadnú orientáciu
  • na zmrzlinu, gelato, sorbety, sorbety i mrazené jogurty
  • ideálny tvar pre rolovanie guličiek porciovačmi ZEROLL
  • možnosť stohovania
  • vyrobené z veľmi kvalitného polypropylénu bez obsahu BPA
  • možno umývať v umývačke riadu

Údržba

Po vyprázdnení vaničku rozložte na jednotlivé diely a umiestnite do umývačky riadu. Pri ručnom umývaní používajte teplú vodu max. 70 °C, bežné umývacie prostriedky a vyvarujte sa použitia abrazívnych alebo agresívnych prostriedkov (drôtenka, piesok na riad a pod.).

Rozmery
Objem 1.400 ml
Dĺžka 30 cm
Šírka 11 cm
Výška 11 cm
Hmotnosť 340 g

Otázky k Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, jahoda

1
4.5.2021 11:00
Nadja

Dobrý den,

vaničku vídám v mnoha videích u zahraničních ytberů, takže jsem ráda, že i v ČR je možnost ji sehnat. Ale chci se zeptat, ráda bych si "tvořila" zmrzlinu sama a je vanička tak výborná i bez použití zmrzlinovače, který si zkrátka nechci pořizovat, tak zda tedy nebude problém, že hmotu na zmrzlinu neprojedu nejdříve ve zmrzlinovači a rovnou poputuje do vaničky?

Děkuji a přeji pěkný den.

N.H.

2
7.5.2021 00:37
Bedřich Černý | Šleháme.cz

Dobrý den, vanička jako taková nic nedělá. Pokud si "umícháte" nějakou směs bez přípravy ve zmrzlinovači, dáte do vaničky a necháte zmrznout v mrazničce, tak se bude většinou jednat o nepříliš poživatelný výsledek. Vanička má 2 benefity: v podstatné míře brání tvorbě ledových krystalků na již hotové zmrzlině a také díky podlouhlému tvaru umožní v kombinaci s porcovačem Zeroll možnost elegantního servírování. Takže odpovědí je to, že si do ní můžete vložit cokoliv, ale výsledek záleží na tom, co do ní vložíte :)

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam