Počet položiek: 0 0,00 €

Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, čučoriedka

kliknutím zväčšíte
Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, deep indigo - hlavný pohľad
Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, deep indigo - hlavný pohľadIce cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, deep indigo - porovnanie veľkosti 1Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, deep indigo - porovnanie veľkosti 2
Dostupnosť:Očakávame 31.7.2024
Orientačný dátum naskladnenia
Skladom:0 ks
Cena: 23,10 €
DPH:20 %
 
Kód:TO-55000-300
Výrobca:Tovolo
Krajina pôvodu: USA
Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, čučoriedka

Kúzlo domácej zmrzliny spočíva predovšetkým v jej chuti, ktorú si môžete vyladiť presne podľa svojich požiadaviek. Najväčším problémom je však skladovanie v mrazničke. Misky prekryté fóliou či rôzne dózy na potraviny sú ale pre zmrzlinu nevhodné. Je potrebné zabezpečiť, aby nedochádzalo k jej premŕzaniu.

Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP je pre skladovanie zmrzliny priamo predurčená. Dvoustěnné prevedenie vaničky zabráni premŕzaniu a tvorbe ľadových kryštálikov v zmrzline a uchová jej konzistenciu aj počas dlhšieho skladovania v mrazničke. Dno je vybavené silikónovým protisklzovým lemom, aby počas porciovania nedochádzalo k nežiadúcemu pohybu po pracovnej doske.

Tvar je navrhnutý do podoby podlhovastej vaničky, aby bolo možné zmrzlinu naberať porciovačmi ZEROLL rolovaním do guľôčok. Malá výška vaničiek umožní ich stohovanie na seba. Objem je dostačujúci pre skladovanie celej pripravenej dávky z domáceho výrobníka zmrzliny. K dispozícii sú farebné varianty pre rýchlejšiu orientáciu pri výbere v mrazničke. Vanička je určená nielen na zmrzlinu, ale aj na gelato, sorbety a mrazené jogurty. Samozrejme v nej môžete skladovať aj najrôznejšie druhy potravín v chladničke, kde oceníte jej šírku s možnosťou umiestnenia do dverí. Vnútorný priestor vaničky nemá žiadne hrany, čo rozhodne privítate počas porciovania, pretože oblé dno vnútornej nádoby umožní vyňať všetku zmrzlinu bezo zvyškov.

Vlastnosti

  • dvojstenné prevedenie zabraňujúce tvorbe ľadových kryštálov
  • viečko s úchytom pre pohodlné otváranie
  • dno so silikónovým protisklzovým lemom proti nežiadúcemu pohybu
  • objem 1.4 litra vhodný pre domáce výrobníky
  • farebné varianty pre snadnú orientáciu
  • na zmrzlinu, gelato, sorbety, sorbety i mrazené jogurty
  • ideálny tvar pre rolovanie guličiek porciovačmi ZEROLL
  • možnosť stohovania
  • vyrobené z veľmi kvalitného polypropylénu bez obsahu BPA
  • možno umývať v umývačke riadu

Údržba

Po vyprázdnení vaničku rozložte na jednotlivé diely a umiestnite do umývačky riadu. Pri ručnom umývaní používajte teplú vodu max. 70 °C, bežné umývacie prostriedky a vyvarujte sa použitia abrazívnych alebo agresívnych prostriedkov (drôtenka, piesok na riad a pod.).

Rozmery
Objem 1.400 ml
Dĺžka 30 cm
Šírka 11 cm
Výška 11 cm
Hmotnosť 340 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam