Počet položiek: 0 0,00 €

Uzáver šľahačkové fľaše iSi, nerez

kliknutím zväčšíte
Uzáver šľahačkové fľaše iSi, nerez - hlavný pohľad
Uzáver šľahačkové fľaše iSi, nerez - hlavný pohľadUzáver šľahačkové fľaše iSi, nerez - návrh použitiaUzáver šľahačkové fľaše iSi, nerez - návrh skladovánia
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:3 ks
Expedujeme:pondelok 26.02.2024
Cena: 21,00 €
DPH:20 %
Kód:IS-2726
Výrobca:iSi
Krajina pôvodu: Rakúsko
Uzáver šľahačkovej fľaše je určený na jednoduchú prepravu šľahačkových fliaš a ich skladovanie nenáročné na priestor. Tvar bol navrhnutý tak, aby bolo možné fľaše aj stohovať. Uzáver je možné použiť iba na nenatlakovanú šľahačkovú fľašu.

Uzáver šľahačkovej fľaše je určený na jednoduchú prepravu šľahačkových fliaš a ich skladovanie nenáročné na priestor. Tvar bol navrhnutý tak, aby bolo možné fľaše aj stohovať. Uzáver je možné použiť iba na nenatlakovanú šľahačkovú fľašu. Takto si je možné pripraviť do zásoby viac fliaš a podľa potreby nahradiť uzáver štandardnou hlavou, aplikovať bombičku a šľahačková fľaša je ihneď pripravená na použitie, čo ocenia predovšetkým reštaurácie a catering.

Design korešponduje so šľahačkovými fľašami iSi CREAM PROFI WHIP, GOURMET WHIP a THERMO WHIP. Uzáver je možné použiť na studené aj teplé aplikácie a silikónový lem je ideálny pre bezpečnú manipuláciu. Celý uzáver je možné umývať v umývačke riadu.

Vlastnosti

  • vyrobené z nerezovej ocele a 100% silikónu červenej farby
  • protišmykový lem pre bezpečné použitie
  • kompatibilný s profesionálnymi šľahačkovými fľašami CREAM PROFI WHIP, GOURMET WHIP a THERMO WHIP všetkých objemov
  • vhodné do umývačky riadu

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam