Dovolenková prevádzka: Objednávky v termíne 20.7. - 25.8. budú expedované každý týždeň vždy v pondelok a vo štvrtok. Presný termín expedície nájdete pri jednotlivých produktoch.
Počet položiek: 0 0,00 €

Toping Monin Caramel Sauce, 500 ml

kliknutím zväčšíte
Toping Monin Caramel Sauce, 500 ml - hlavný pohľad
Toping Monin Caramel Sauce, 500 ml - hlavný pohľadToping Monin Caramel Sauce, 500 ml - zadný pohľadToping Monin Caramel Sauce, 500 ml - otvorené viečko
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:štvrtok 25.07.2024
Cena: 9,60 €
DPH:10 %
Kód:MO-99912
Výrobca:Monin
Krajina pôvodu: Francúzsko
Merná cena: 15,80 €/l
Minimálna trvanlivosť: 7/2025
Karamel je jednoducho pálený cukor tradične získavaný tavením cukru v nádobe s vodou. Práve zahrievanie a topenia kryštálov cukru dáva karamelu jeho charakteristickú farbu a výraznú chuť.

Chuť karamelu je obľúbená ako chuť základná aj ako harmonický doplnok ďalších príchutí. Monin Caramel Sauce ponúka veľkú flexibilitu použitia. Karamelovú príchuť oceníme pri príprave ochutených kávových nápojov, kokteilov, zákuskov a ďalších kulinárskych výrobkov.

Nádoba je prispôsobená pre pohodlné priame dávkovanie. Uzáver je vybavený špeciálnym dávkovacím ventilom, vďaka ktorému nedochádza k nežiadúcemu stekaniu obsahu po vonkajších stenách tuby.

Farba a chuť

  • farba tmavo hnedá s nádychom tónov medi
  • temná vôňa, charakteristická a výrazná chuť s nádychom akoby pripálenia, chuť cukríkov, dozvuk karamelizovaného cukru

Použitie
Macchiato, latté, capuccino, mliečne nápoje, zmrzliny, zdobenie.

Doporučenie
Karamelový toping Monin a jeho maslovo-karamelová chuť nie je s ničím porovnateľná, ak sa pridá napríklad do banánového, či jablkového latté. Jednou z najobľúbenejších kombinácií je jeho mix s Monin Lemon Pie sirupom v perfektne vyváženom mliečnom kokteilu.

Zloženie
odstredené sladené kondenzované mlieko 26,7%
maslo 4,2%
karamel 8%
cukor, voda, glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný škrob E1442, ochucovadlá, farbivo E150, soľ, emulgátor E471, konzervant E202, kyselina citrónová
alergény: mlieko a výrobky z neho

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam