Dovolenková prevádzka: Objednávky v termíne 20.7. - 25.8. budú expedované každý týždeň vždy v pondelok a vo štvrtok. Presný termín expedície nájdete pri jednotlivých produktoch.
Počet položiek: 0 0,00 €

Súprava stierok Tovolo FLEX-CORE 5 ks, červená

kliknutím zväčšíte
Súprava stierok Tovolo FLEX-CORE 5 ks, červená - hlavný pohľad
Súprava stierok Tovolo FLEX-CORE 5 ks, červená - hlavný pohľadSúprava stierok Tovolo FLEX-CORE 5 ks, červená - jednotlivé typySúprava stierok Tovolo FLEX-CORE 5 ks, červená - porovnanie veľkostíSúprava stierok Tovolo FLEX-CORE 5 ks, červená - návrh použitie 1 Súprava stierok Tovolo FLEX-CORE 5 ks, červená - návrh použitie 2Súprava stierok Tovolo FLEX-CORE 5 ks, červená - návrh použitie 3Súprava stierok Tovolo FLEX-CORE 5 ks, červená - návrh použitie 4Súprava stierok Tovolo FLEX-CORE 5 ks, červená - balenie produktu
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:štvrtok 25.07.2024
Cena: 41,60 €
DPH:20 %
Kód:TO-60137-401
Výrobca:Tovolo
Krajina pôvodu: USA
Súprava celosilikónových stierok FLEX-CORE nájde široké uplatnenie v každej kuchyni. Skladá sa z 5 stierok rôznych veľkostí a tvarov, kde každá z nich má svoje špecifické predurčenie.

Súprava celosilikónových stierok FLEX-CORE nájde široké uplatnenie v každej kuchyni. Skladá sa z 5 stierok rôznych veľkostí a tvarov, kde každá z nich má svoje špecifické predurčenie. Použiť ich môžete ale aj na prípravu pokrmov v riade s antiadhéznym alebo keramickým povrchom, pretože ich teplotná odolnosť je až do neuveriteľných 315 °C.

Použitie

Spatula je univerzálny kuchynský pomocník. Tvar a prevedenie stierky sú navrhnuté pre perfektnú prácu pri miešaní, nanášaní, roztieraní, obracaní aj servírovaní. Predná a zadná strana sú hladké, aby sa stierka hodila na univerzálne použitie, vrátane obracaní. Vrchná strana je zošikmená, aby bolo možné pracovať v akejkoľvek nádobe. Bočné strany sú ostré, aby sa dobre stieral obsah aj zo stien nádoby v oboch smeroch.

Spoonula je určená predovšetkým pre naberanie z nádob a misiek. Môžete ju použiť na cestá, krémy, nátierky, šľahačku a ďalšie potraviny. Predná strana je mierne prehnutá, aby sa obsah dobre naberal ako lyžicou. Zadná strana je hladká, aby sa nabraný obsah nechal stierkou prípadne aj rozotrieť. Vrchná strana je zošikmená, aby sa získal všetok obsah z dna nádoby. Bočné strany sú ostré, aby sa dobre stieral obsah aj zo stien nádoby v oboch smeroch.

Jar Scraper je špeciálne určená pre naberanie z fliaš a pohárov. Môžete ju použiť na med, džem, orechová masla, nátierky a všetky ďalšie potraviny, ktoré sa bežným nožom nevhodne alebo nedostatočne naberajú. Skvele funguje i pre získanie najposlednejšieho zvyšku ochutené šľahačky, ktorá zvyčajne v minimálnom množstve priľne na stenách šľahačkové fľaše. Predná strana je mierne prehnutá, aby sa obsah dobre naberal ako lyžičkou. Zadná strana je hladká, aby sa nabraný obsah nechal stierkou prípadne aj rozotrieť. Vrchná strana je zošikmená, aby sa získal všetok obsah z dna nádoby. Spodná strana je klenutá, aby sa mohol získať obsah aj pod hrdlom poháre. Bočné strany sú tenké a ostré, aby sa dobre stieral obsah aj zo stien pohára v oboch smeroch.

Mini spatula je menšie prevedenie stierky Spatula pre perfektnú prácu pri miešaní, nanášaní, roztieraní, obracaní aj servírovaní.

Mini Spoonula je menšie prevedenie stierky Spoonula na naberanie z nádob.

Všetky tieto skvelé funkcie sú umocnené celosilikonovým prevedením, vďaka ktorému nedochádza k ulpievaniu potravín a množeniu baktérií. Čistenie je tak veľmi jednoduché, stierky stačí opláchnuť pod tečúcou vodou alebo dať do umývačky riadu. A pretože je silikón pružný materiál, sú stierky doplnené jadrom z nylonu, ktorý je naopak tvrdý, ale zároveň ľahký. Stierky línie FLEX-CORE All Silicone sú svojimi vlastnosťami a prevedením vnímany mnohými užívateľmi ako kráľovny stierok.

Vlastnosti

  1. nepravidelný tvar pre maximálne využitie
  2. flexibilné silikónové hrany
  3. vhodná pre styk s potravinami (neobsahuje BPA)
  4. nylonové jadro pre celkové spevnenie konštrukcie

ilustrácie konštrukcie stierky

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam