Počet položiek: 0 0,00 €

Súprava iSi RAPID INFUSION, 5 ks

kliknutím zväčšíte
Souprava iSi RAPID INFUSION, 5 ks - obsah balenie
Souprava iSi RAPID INFUSION, 5 ks - obsah balenieSouprava iSi RAPID INFUSION, 5 ks - fľaša s RAPID INFUSIONSouprava iSi RAPID INFUSION, 5 ks - RAPID INFUSION setSouprava iSi RAPID INFUSION, 5 ks - návrh použitie
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 21,00 €
DPH:20 %
Kód:IS-2722
Výrobca:iSi
Krajina pôvodu: Rakúsko
Súprava RAPID INFUSION, 5 ks
Pomocou tejto súpravy si môžete vlastnoručne, rýchlo a finančne veľmi dostupne pripraviť nekonečnú škálu ochutených olejov, octov, alkoholu a iných tekutín pridaním korenia, byliniek, ovocia a ďalších aromatických ingrediencií, ktorých zloženie, kvalitu a čerstvosť si sami zvolíte a zároveň môžete regulovať intenzitu arómu. V zásade si môžete ochutiť čokoľvek čímkoľvek. Jediným limitom je vaša fantázia a kreativita.
 
 
Súprava sa skladá zo sitka, silikónové vložky, vypúšťací trubičky, silikónové trysky a čistiacej kefky. Fľašu šľahače naplníte podľa potreby napr. olejom a pridáte vetvičku rozmarínuDo hrdla umiestnite silikónovú vložku so sitkom a fľašu zatvoríte. Namiesto zdobiacej trysky naskrutkujete trubičku so silikónovou tryskou, aplikujete 1 šľahačkovou bombičku (do 1 l šľahače bombičky dve) a necháte približne 15 minút pracovaťPočas tejto doby dochádza za pomoci tlaku vnútri šľahače k maximálnemu uvoľneniu a preneseniu aromatických látok z pevných ingrediencií do tekutých, čo vedie k dokonalému ochuteniu. Potom necháte šľahač postavený na stole, pod silikónovú vypúšťaciu trysku umiestnite nádobku a stlačením spúšte vypustíte plyn zo šľahačaV prípade mierneho odkvapnutia tekutiny alebo peny dôjde k ich bezpečnému zachyteniu v tejto nádobke. Z odtlakovaného šľahače odskrutkujete hlavu a aromatizovaný obsah precedíte cez sitko do nádoby alebo fľaše, v ktorej potom môžete výsledný produkt skladovať.
 
Vlastnosti
  • vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele 18/10 a 100% silikónu
  • kompatibilný s profesionálnymi šľahači iSi GOURMET WHIP a THERMO WHIP
  • vhodné do umývačky riadu

Využitie

  • na ochutenie olejov, octov, alkoholu a iných tekutín
  • na marinovanie mäsa, napr. pre prípravu čínskej kuchyne
Výhody
  • vždy poznáte pôvod a čerstvosť použitých surovín
  • vlastnou výrobou šetríte svoju peňaženku aj čas
  • vyrobíte si aj to, čo sa nikde nepredáva
  • veľmi rýchla a jednoduchá príprava
Obsah balenia
nerezové sitko
silikónová vložka
vypúšťacia trubička
silikónová tryska
čistiaca kefka
 
Táto súprava RAPID INFUSION je určená pre profesionálne šľahačkové fľaše iSi GOURMET WHIP a THERMO WHIP. Vyrobené z prvotriednej nerezovej ocele 18/10 a 100% silikónu, je možné umývať v umývačke riadu.
 
Určené pre šľahače
GOURMET WHIP
THERMO WHIP

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam