Počet položiek: 0 0,00 €

Stierka Tovolo FLEX-CORE Spatula, šedá

kliknutím zväčšíte
Stierka Tovolo FLEX-CORE Spatula, šedá - hlavný pohľad
Stierka Tovolo FLEX-CORE Spatula, šedá - hlavný pohľadStierka Tovolo FLEX-CORE Spatula, šedá - detail tvaruStierka Tovolo FLEX-CORE Spatula, šedá - ilustráciaStierka Tovolo FLEX-CORE Spatula, šedá - návrh použitie 1 Stierka Tovolo FLEX-CORE Spatula, šedá - návrh použitie 2
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 16,80 €
DPH:20 %
Kód:TO-81-16712
Výrobca:Tovolo
Krajina pôvodu: USA
Stierka Tovolo FLEX-CORE Spatula, šedá

Celosilikónová stierka Spatula je univerzálny kuchynský pomocník. Tvar a prevedenie stierky sú navrhnuté pre perfektnú prácu pri miešaní, nanášaní, roztieraní, obracaní aj servírovaní. Môžete ju použiť nielen pri príprave pokrmov, ale aj pri pečení, varení a vyprážaní v riadu s antiadhéznym alebo keramickým povrchom, pretože jej teplotná odolnosť je až do neuveriteľných 315 °C a navyše je k týmto typom povrchov šetrná.

Každá strana stierky má svoju funkciu. Predná a zadná strana sú hladké, aby sa stierka hodila na univerzálne použitie, vrátane obracaní. Vrchná strana je zošikmená, aby bolo možné pracovať v akejkoľvek nádobe. Bočné strany sú ostré, aby sa dobre stieral obsah aj zo stien nádoby v oboch smeroch.

Všetky tieto skvelé funkcie sú umocnené celosilikónovým prevedením, vďaka ktorému nedochádza k ulpievaniu potravín a množeniu baktérií. Čistenie je tak veľmi jednoduché, stierku stačí opláchnuť pod tečúcou vodou alebo dať do umývačky riadu. A pretože je silikón pružný materiál, je stierka doplnená jadrom z nylonu, ktorý je naopak tvrdý, ale zároveň ľahký. Stierka línie FLEX-CORE All Silicone je svojimi vlastnosťami a prevedením vnímaná mnohými užívateľmi ako kráľovná stierok.

Vlastnosti

  1. nepravidelný tvar pre maximálne využitie
  2. flexibilné silikónové hrany
  3. vhodná pre styk s potravinami (neobsahuje BPA)
  4. nylonové jadro pre celkové spevnenie konštrukcie

Parametre
Materiál silikón / nylon
Odolnosť do 315 °C
Rozmer stierača 110 x 65 mm
Celková dĺžka 320 mm
Hmotnosť 110 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam