Počet položiek: 0 0,00 €

Stierka Tovolo FLEX-CORE Blender, šedá

kliknutím zväčšíte
Stierka Tovolo FLEX-CORE Blender, šedá - hlavný pohľad
Stierka Tovolo FLEX-CORE Blender, šedá - hlavný pohľadStierka Tovolo FLEX-CORE Blender, šedá - detail tvaruStierka Tovolo FLEX-CORE Blender, šedá - návrh použitie
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 15,10 €
DPH:20 %
Kód:TO-81-23130
Výrobca:Tovolo
Krajina pôvodu: USA
Stierka Tovolo FLEX-CORE Blender, šedá

Celosilikonová stierka Blender je určená predovšetkým pre použitie v stolných mixéroch. Vďaka špeciálne zahnutej hlave sa jednoducho dostanete v nádobe mixéra aj pod jej nože, kde inak môže zostať nemálo surovín. Vynikajúcu manipuláciu so stierkou umožní aj predĺžená rukoväť, takže na dno nádoby dosiahnete aj bez ušpinené ruky. Stierku môžete použiť, okrem iného, aj na prípravu pokrmov v riade s antiadhéznym alebo keramickým povrchom, pretože jej teplotná odolnosť je až do neuveriteľných 315 °C a navyše je k týmto typom povrchov šetrná.

Každá strana stierky má svoju funkciu. Predná strana je ohnutá, aby sa obsah dobre naberal aj pod nožmi mixéra. Zadná strana je hladká, aby sa nabraný obsah nechal stierkou prípadne aj rozotrieť. Vrchná strana je zošikmená, aby sa získal všetok obsah z dna nádoby. Bočné strany sú tenké a ostré, aby sa dobre stieral obsah aj zo stien nádoby mixéra v oboch smeroch.

Všetky tieto skvelé funkcie sú umocnené celosilikonovým prevedením, vďaka ktorému nedochádza k ulpievaniu potravín a množeniu baktérií. Čistenie je tak veľmi jednoduché, stierku stačí opláchnuť pod tečúcou vodou alebo dať do umývačky riadu. A pretože je silikón pružný materiál, je stierka doplnená jadrom z nylonu, ktorý je naopak tvrdý, ale zároveň ľahký. Stierka línie FLEX-CORE All Silicone je svojimi vlastnosťami a prevedením vnímaná mnohými užívateľmi ako kráľovná stierok.

Vlastnosti

  1. nepravidelný tvar pre maximálne využitie
  2. flexibilné silikónové hrany
  3. vhodná pre styk s potravinami (neobsahuje BPA)
  4. nylonové jadro pre celkové spevnenie konštrukcie

Parametre
Materiál silikón / nylon
Odolnosť do 315 °C
Rozmer stierača 100 x 42 mm
Celková dĺžka 325 mm
Hmotnosť 60 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam