Počet položiek: 0 0,00 €

Šľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks

kliknutím zväčšíte
Šľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks
Šľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ksŠľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ksŠľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ksŠľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ksŠľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 30 ks
Expedujeme:pondelok 02.10.2023
Cena: 7,90 €
DPH:20 %
Kód:IS-0707
Výrobca:iSi
Krajina pôvodu: Rakúsko
Minimálna trvanlivosť: 12/2027
Tieto klimaticky neutrálne šľahačkové bombičky sú prvým príspevkom do nového produktového radu ECO SERIES, ktorým sa spoločnosť iSi postavila zodpovedne k témam Klimatická neutralita a Udržateľnosť.

Tieto klimaticky neutrálne šľahačkové bombičky sú prvým príspevkom do nového produktového radu ECO SERIES, ktorým sa spoločnosť iSi postavila zodpovedne k témam Klimatická neutralita a Udržateľnosť. Bombičky obsahujú až 30 % recyklovanej ocele, sú vyrobené v Rakúsku zo 100 % recyklovateľnej ocele európskeho pôvodu a všetka elektrická energia použitá pri ich výrobe pochádza z obnoviteľných zdrojov.

Bombičky ECO SERIES v kombinácii so šľahačkovou fľašou iSi GREEN WHIP prinášajú o 15 % vyšší výkon pri rovnakej spotrebe surovín a navyše znižujú uhlíkovú stopu na prípravu jednej porcie až o 65 % (pri použití živočíšnej smotany) a až o 85 % (pri použití vegánskej smotany).

Vďaka tomu získate až o 20 % viac porcií ako so štandardnými jednorazovými bombičkami. Možno použiť na výrobu dezertov, espum, omáčok i polievok. Jedna šľahačková bombička iSi je určená pre nášľah maximálne 0.5 l smotany alebo iného obsahu a je naplnená čistým oxidom dusným (N2O) určeným na potravinárske účely.

Ide o univerzálny systém jednorazových šľahačkových bombičiek. Bombičky nie sú určené pre opätovné plnenie, sú bezzávitové a vyrobené zo 100% recyklovateľnej ocele. Pred plnením sú čistené patentovanou metódou na odstránenie stopových častí uhlíka a iných nečistôt. Každá bombička je po naplnení elektronicky zvážená a označená výrobnou šaržou.

Bombičky sú určené len pre použitie so šľahačkovačmi pre tento jednorazový systém (iSi, Kayser, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atď.) a nie sú kompatibilné so šľahačmi pre výmenné bombičky Sifos a Kisag.

Na každom obale je uvedený odporúčaný dátum spotreby. Bombičky možno použiť aj po tomto dátume, avšak výrobcom už nie je garantovaný obsah 8.4 g plynu. Skladujte v chlade a suchu.

Recyklácia

Použité bombičky vhadzujte do šedých kontajnerov na kovový odpad alebo odovzdajte do zberného dvora.

Varovanie

Bombičky nevystavujte priamemu zdroju tepla, chráňte pred slnečným žiarením a nehádžte do ohňa. Pri teplote nad 50 °C môže dôjsť k výbuchu! Nevyhadzujte nepoužité bombičky ani násilne neotvárajte, mohli by spôsobiť zranenie! Nepoužívajte na palube lietadla a starostlivo uschovajte pred deťmi! Užívajte výhradne podľa návodu na použitie šľahačkovača. Nesprávne použitie môže ohroziť zdravie!

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam