Počet položiek: 0 0,00 €

Šľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks

kliknutím zväčšíte
Šľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks - hlavný pohľad
Šľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks - hlavný pohľadŠľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks - predný pohľadŠľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks - zadný pohľadŠľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks - otvorená krabičkaŠľahačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks - samostatná bombička
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 7,90 €
DPH:20 %
Kód:IS-0707
Výrobca:iSi
Krajina pôvodu: Rakúsko
Minimálna trvanlivosť: 12/2027
Tieto klimaticky neutrálne šľahačkové bombičky sú prvým príspevkom do nového produktového radu Eco Series, ktorým sa spoločnosť iSi postavila zodpovedne k témam Klimatická neutralita a Udržateľnosť.

Tieto klimaticky neutrálne šľahačkové bombičky sú prvým príspevkom do nového produktového radu Eco Series, ktorým sa spoločnosť iSi postavila zodpovedne k témam Klimatická neutralita a Udržateľnosť. Bombičky obsahujú až 30 % recyklovanej ocele, sú vyrobené v Rakúsku zo 100 % recyklovateľnej ocele európskeho pôvodu a všetka elektrická energia použitá pri ich výrobe pochádza z obnoviteľných zdrojov.

Bombičky Eco Series v kombinácii so šľahačkovou fľašou iSi GREEN WHIP prinášajú o 15 % vyšší výkon pri rovnakej spotrebe surovín a navyše znižujú uhlíkovú stopu na prípravu jednej porcie až o 65 % (pri použití živočíšnej smotany) a až o 85 % (pri použití vegánskej smotany).

Vďaka tomu získate až o 20 % viac porcií ako so štandardnými jednorazovými bombičkami. Možno použiť na výrobu dezertov, espum, omáčok i polievok. Jedna šľahačková bombička iSi je určená pre nášľah maximálne 0.5 l smotany alebo iného obsahu a je naplnená čistým oxidom dusným (N2O) určeným na potravinárske účely.

Ide o univerzálny systém jednorazových šľahačkových bombičiek. Bombičky nie sú určené pre opätovné plnenie a sú vyrobené zo 100% recyklovateľnej ocele. Pred plnením sú čistené patentovanou metódou na odstránenie stopových častí uhlíka a iných nečistôt. Každá bombička je po naplnení elektronicky zvážená a označená výrobnou šaržou.

Bombičky sú určené len pre použitie so šľahačkovačmi pre tento jednorazový systém (iSi, Kayser, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atď.) a nie sú kompatibilné so šľahačmi pre výmenné bombičky Sifos a Kisag.

Na každom obale je uvedený odporúčaný dátum spotreby. Bombičky možno použiť aj po tomto dátume, avšak výrobcom už nie je garantovaný obsah 8.4 g plynu. Skladujte v chlade a suchu.

Recyklácia

Použité bombičky vhadzujte do šedých kontajnerov na kovový odpad alebo odovzdajte do zberného dvora.

Varovanie

Bombičky nevystavujte priamemu zdroju tepla, chráňte pred slnečným žiarením a nehádžte do ohňa. Pri teplote nad 50 °C môže dôjsť k výbuchu! Nevyhadzujte nepoužité bombičky ani násilne neotvárajte, mohli by spôsobiť zranenie! Nepoužívajte na palube lietadla a starostlivo uschovajte pred deťmi! Užívajte výhradne podľa návodu na použitie šľahačkovača. Nesprávne použitie môže ohroziť zdravie!

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam