Počet položiek: 0 0,00 €

Pivné bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks (na jedno použitie)

kliknutím zväčšíte
Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks - hlavný pohľad
Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks - hlavný pohľad Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks - predný pohľad Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks - zadný pohľad Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks - otvorená krabička Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks - samostatná bombička
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 50 ks
Expedujeme:pondelok 27.03.2023
Cena: 10,80 €
DPH:20 %
Kód:KA-1109
Výrobca:Kayser
Krajina pôvodu: Česká republika
Dátum spotreby: 09/2025
Pivné bombičky Kayser (10 ks) slúži k domácemu čapovaniu piva. Sú určené do všetkých kompatibilných výčapných zariadení (Bier Maxx, Flexi Tap, Boman, Eta Minipub, FlexiTap, Boman, Clatronic, Klarstein atď).

Jednorazové pivné bombičky Kayser sú určené pre čapovanie piva vo výčapných zariadeniach a stáčacích prístrojoch. Jedna bombička vystačí na čapovanie 1-2 kusov 5 l súdkov piva podľa typu zariadenia. Plnené oxidom uhličitým (CO2) určeným pre potravinárske účely. Vyrobené v Rakúsku.

Ide o univerzálny systém jednorazových sifónových bombičiek. Bombičky nie sú určené pre opätovné plnenie, sú bezzávitové a vyrobené zo 100% recyklovateľnej ocele. Pred plnením sú čistené patentovanou metódou na odstránenie stopových častí uhlíka a iných nečistôt. Každá bombička je po naplnení elektronicky zvážená a označená výrobnou šaržou.

Bombičky sú určené len na použitie do výčapných zariadení (Bier Maxx, Emgeton Emporio, Eta Minipub, FlexiTap, Boman, Clatronic, Klarstein a ďalšie). Ďalej je môžete použiť do kompatibilných cyklopumpičiek a vzduchových zbraní, poprípade do špeciálnej zdravotníckej "pištole" Hemospray.

Na každom obale je uvedený odporúčaný dátum spotreby. Bombičky možno použiť aj po tomto dátume, avšak výrobcom už nie je garantovaný obsah 16 g plynu. Skladujte v chlade a suchu.

Parametre
barva zlatá
plyn CO2 (E290)
obsah 16 g
balenie 10 ks

Recyklácia

Použité bombičky vhadzujte do šedých kontajnerov na kovový odpad alebo odovzdajte do zberného dvora.

Varovanie

Bombičky nevystavujte priamemu zdroju tepla, chráňte pred slnečným žiarením a nehádžte do ohňa. Pri teplote nad 50 °C môže dôjsť k výbuchu! Nevyhadzujte nepoužité bombičky ani násilne neotvárajte, mohli by spôsobiť zranenie! Nepoužívajte na palube lietadla a starostlivo uschovajte pred deťmi! Užívajte výhradne podľa návodu na použitie výčapného zariadenia. Nesprávne použitie môže ohroziť zdravie!

Otázky k Pivné bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks (na jedno použitie)

1
4.8.2020 09:47
Angelika Szekerkay

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či tieto bombičky sú vhodné aj do čapovacieho zariadenia zn. Klarstein.
Ďakujem

2
21.8.2020 01:00
Bedřich Černý | Šleháme.cz

Dobrý den, bombičky můžete použít i do výčepních zařízení značky Klarstein (doplněno do popisu produktu).

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam