Počet položiek: 0 0,00 €

Minitégliky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks

kliknutím zväčšíte
Minitégliky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - produkt
Minitégliky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - produktMinitégliky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - téglik vanilkaMinitégliky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - téglik jahodaMinitégliky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - téglik čučoriedkaMinitégliky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - téglik pistácieMinitégliky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - skladovanieMinitégliky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - balenie s etiketou zhoraMinitégliky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - balenie s etiketou zo strany
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:pondelok 04.03.2024
Cena: 20,10 €
DPH:20 %
Kód:TO-61-3545
Výrobca:Tovolo
Minitégliky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks

Minitégliky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB sú určené na skladovanie domácej zmrzliny, gelata i sorbetov. Vzhľadom na objem 160 ml sa jedná o ideálne "maškrtné jednoporciovky". Jednoducho si len vyberiete z mrazničky svoje obľúbené maškrtenie, ktoré budete konzumovať priamo z téglika bez zašpinenia ďalšieho riadu. A pokiaľ by vám topila prípadná námraza z povrchu téglika, môžete použiť viečko ako podtácok.

Tégliky sú vyrobené z veľmi kvalitného polypropylénu bez obsahu BPA (Bisfenol A), vhodného pre styk s potravinami. Tento materiál je dostatočne pevný, ale nie krehký. 3 mm hrubé steny téglika navyše zaručujú jeho tvarovú stálosť. Silikónové viečko sa jednoducho nasadí aj dáva dole a zároveň dobre tesní, takže nedochádza k zbytočnému premŕzaniu obsahu a tvorbe ľadových kryštálov. K dispozícii je viac farebných variantov, ktoré umožnia rýchly výber bez zbytočného otvárania.

Vďaka použitým materiálom sa jedná v podstate o nezničiteľný výrobok. Možno ich použiť na skladovanie aj iných potravín a nápojov. Tégliky vrátane silikónových viečok je možné umývať v umývačke riadu.

Vlastnosti

  • objem 160 ml je ideálny na "maškrtné jednoporciovky"
  • na zmrzlinu, gelato, šerbety, sorbety i mrazené jogurty
  • možnosť stohovania
  • vyrobené z veľmi kvalitného polypropylénu bez obsahu BPA
  • dobre tesniace silikónové viečka použiteľné aj ako podtácky počas konzumácie
  • 4 farebné varianty pre rôzne druhy zmrzliny
  • možno umývať v umývačke riadu

Údržba

Po vyprázdnení tégliky a viečka umiestnite do umývačky riadu. Pri ručnom umývaní používajte teplú vodu max. 70 °C, bežné umývacie prostriedky a vyvarujte sa používaniu abrazívnych alebo agresívnych prostriedkov (drôtenka, piesok na riad a pod.).

Rozmery
Objem 160 ml
Prieměr 6.5 cm
Výška 8 cm
Hmotnosť (1 ks) 45 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam