Dovolenková prevádzka: Objednávky v termíne 20.7. - 25.8. budú expedované každý týždeň vždy v pondelok a vo štvrtok. Presný termín expedície nájdete pri jednotlivých produktoch.
Počet položiek: 0 0,00 €

Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)

kliknutím zväčšíte
Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)
Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)
Dostupnosť:SKLADOM
Skladom:1 ks
Expedujeme:štvrtok 25.07.2024
Pôvodná cena:1 050,00 €
Zľava:17 %
Cena: 869,30 €
DPH:20 %
Kód:MU-5030O
Výrobca:Musso
Krajina pôvodu: Taliansko
Stav: použitý
Poloprofesionálny výrobník zmrzliny Musso STELLA určený do malých reštaurácií, kaviarní, cukrární i pizzerií s výrobnou kapacitou až 4.5 litrov / hod.

Výrobník zmrzliny bol používaný ako predvádzací model. Je plne funkčný a bez závad, ale sú na ňom viditeľné stopy používania (viď. foto). Ide o drobné kozmetické nedostatky bez vplyvu na funkčnosť. Výrobník je ponúkaný s výraznou zľavou.


Poloprofesionálny výrobník zmrzliny Musso STELLA vám splní akékoľvek zmrzlinové prianie. Vzhľadom na svoju robustnú konštrukciu ponúkne výkon bez kompromisu, kvalitu prevedenia i možnosti nepretržitej prevádzky, čo ocenia najmä všetci milovníci poctivej domácej zmrzliny. Na rozdiel od bežných domácich výrobníkov, ktoré sú všetky bez rozdielu vyrobené v Číne, majú plastové miešacie lopatky a napospol hliníkové vyberateľné nádoby, je výrobník zmrzliny STELLA talianskej rodinnej firmy Musso doslova Rolls-Royce medzi domácimi výrobníkmi.

Za cenu podstatne nižšiu ako podobné produkty získate spoľahlivý výrobník s výkonným chladiacim kompresorom, ktorý zvládne priebežne produkovať viacej dávok vynikajúcej domácej zmrzliny. A pochopiteľne nemusíte zostať len pri zmrzliny. Ponúknite svojim zákazníkom i ovocné sorbety, mliečne sorbety, chladené dezerty alebo toľko populárne mrazené jogurty. V neposlednom rade môžete využiť jeho výkon pre rýchle chladenie domácich čajov, limonád a ďalších nápojov.

Výrobník Musso STELLA je navrhnutý tak, že jeho ovládanie, čistenie i údržba už jednoduchšie byti nemôžu. Stačí len vložiť suroviny či zmes do chladiacej misy a nastaviť časovač...to je všetko. Zhruba za 30-40 minút je dávka hotová a môžete ihneď podávať alebo uskladniť v mrazničke. Chladiacu misu očistite hubkou, utrite do sucha utierkou a môžete pokračovať v ďalšej dávke. Podľa typu prípravy a použitých surovín možno takto pripraviť až 2 dávky za hodinu.

Prevedenie výrobníka je celonerezové vrátane chladiacej misy a miešacej lopatky. Chladiaca misa nie je vyberateľná, ale je súčasťou kompaktného tela prístroja, čo zaručuje vysokú účinnosť chladenia. Výkonný motor si pri miešaní bez problémov poradí aj s väčšími kusmi ovocia alebo orechov. Priehľadným vekom môžete sledovať priebeh výroby vašej obľúbenej pochúťky. Zároveň ho môžete zložiť z dôvodu pridania ďalších ingrediencií alebo pre zistenie konzistencie, a to všetko bez zastavenia výrobníka.

Hlavné výhody výrobníku zmrzliny

  • celonerezové prevedenie
  • nerezová misa aj miešacia lopatka
  • výkonný motor
  • kompresorové chladenie
  • vysoká účinnosť chladenia po celom povrchu misy
  • konštantné otáčky
  • mechanický časovač
  • veľmi jednoduché ovládanie a čistenie
  • vyrobené v Taliansku
Parametre
Objem misy 3 l
Maximálne plnenie 1.5 l
Doba přípravy 30/40 min.
Otáčky miešania 76 RPM
Časový spínač 60 min.
Príkon 250 W
Napätie 230 V / 50 Hz
Chladivo R134a
Rozmery 51 x 35 x 31 cm
Hmotnosť 31 kg

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam