Dovolenková prevádzka: Objednávky v termíne 20.7. - 25.8. budú expedované každý týždeň vždy v pondelok a vo štvrtok. Presný termín expedície nájdete pri jednotlivých produktoch.
Počet položiek: 0 0,00 €

Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP 2.4 l, biela

kliknutím zväčšíte
Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 2.4 l, white - hlavný pohľad
Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 2.4 l, white - hlavný pohľadIce cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 2.4 l, white - etiketaIce cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 2.4 l, white - porovnanie veľkosti 1Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 2.4 l, white - porovnanie veľkosti 2
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:štvrtok 25.07.2024
Cena: 29,40 €
DPH:20 %
Kód:TO-81-18945
Výrobca:Tovolo
Krajina pôvodu: USA
Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP 2.4 l, biela

Kúzlo domácej zmrzliny spočíva predovšetkým v jej chuti, ktorú si môžete vyladiť presne podľa svojich požiadaviek. Najväčším problémom je však skladovanie v mrazničke. Misky prekryté fóliou či rôzne dózy na potraviny sú ale pre zmrzlinu nevhodné. Je potrebné zabezpečiť, aby nedochádzalo k jej premŕzaniu.

Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP je pre skladovanie zmrzliny priamo predurčená. Dvoustěnné prevedenie vaničky zabráni premŕzaniu a tvorbe ľadových kryštálikov v zmrzline a uchová jej konzistenciu aj počas dlhšieho skladovania v mrazničke. Dno je vybavené silikónovým protisklzovým lemom, aby počas porciovania nedochádzalo k nežiadúcemu pohybu po pracovnej doske.

Tvar je navrhnutý do podoby podlhovastej vaničky, aby bolo možné zmrzlinu naberať porciovačmi ZEROLL rolovaním do guľôčok. Malá výška vaničiek umožní ich stohovanie na seba. Objem je dostačujúci pre skladovanie celej pripravenej dávky z domáceho aj maloobjemového profesionálneho výrobníka zmrzliny. Vanička je určená nielen na zmrzlinu, ale aj na gelato, sorbety a mrazené jogurty. Samozrejme v nej môžete skladovať aj najrôznejšie druhy potravín v chladničke, kde oceníte jej šírku s možnosťou umiestnenia do dverí.

Vlastnosti

  • dvojstenné prevedenie zabraňujúce tvorbe ľadových kryštálov
  • viečko s úchytom pre pohodlné otváranie
  • dno so silikónovým protisklzovým lemom proti nežiadúcemu pohybu
  • objem 2.4 litra vhodný pre domáce i profesionálne výrobníky
  • univerzálna biela farba
  • na zmrzlinu, gelato, sorbety, sorbety i mrazené jogurty
  • ideálny tvar pre rolovanie guličiek porciovačmi ZEROLL
  • možnosť stohovania
  • vyrobené z veľmi kvalitného polypropylénu bez obsahu BPA
  • nemožno umývať v umývačke riadu

Údržba

Odporúčame iba ručné umývanie teplou vodou max. 70 °C bežnými umývacími prostriedkami. Vyvarujte sa použitia abrazívnych alebo agresívnych prostriedkov (drôtenka, piesok na riad a pod.).

Rozmery
Objem 2.400 ml
Dĺžka 34 cm
Šírka 14 cm
Výška 11 cm
Hmotnosť 600 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam