Počet položiek: 0 0,00 €

Stierka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, zelená

kliknutím zväčšíte
Stierka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, zelená
Stierka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, zelenáStierka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, zelenáStierka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, zelenáStierka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, zelená
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:pondelok 25.09.2023
Cena: 13,80 €
DPH:20 %
Kód:TO-41007-500
Výrobca:Tovolo
Krajina pôvodu: USA
Záručná doba: 24 mesiacov
Stierka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, zelená

Celosilikonová stierka Jar Scraper je špeciálne určená pre naberanie z fliaš a pohárov. Môžete ju použiť na med, džem, orechová masla, nátierky a všetky ďalšie potraviny, ktoré sa bežným nožom nevhodne alebo nedostatočne naberajú. Skvele funguje i pre získanie najposlednejšieho zvyšku ochutené šľahačky, ktorá zvyčajne v minimálnom množstve priľne na stenách šľahačkové fľaše. Použiť ju môžete ale aj na prípravu pokrmov v riadu s antiadhéznym alebo keramickým povrchom, pretože jej teplotná odolnosť je až do neuveriteľných 315 °C.

Každá strana stierky má svoju funkciu. Predná strana je mierne prehnutá, aby sa obsah dobre naberal ako lyžičkou. Zadná strana je hladká, aby sa nabraný obsah nechal stierkou prípadne aj rozotrieť. Vrchná strana je zošikmená, aby sa získal všetok obsah z dna nádoby. Spodná strana je klenutá, aby sa mohol získať obsah aj pod hrdlom poháre. Bočné strany sú tenké a ostré, aby sa dobre stieral obsah aj zo stien pohára v oboch smeroch.

Všetky tieto skvelé funkcie sú umocnené celosilikonovým prevedením, vďaka ktorému nedochádza k ulpievaniu potravín a množeniu baktérií. Čistenie je tak veľmi jednoduché, stierku stačí opláchnuť pod tečúcou vodou alebo dať do umývačky riadu. A pretože je silikón pružný materiál, je stierka doplnená jadrom z nylonu, ktorý je naopak tvrdý, ale zároveň ľahký. Stierka línie FLEX-CORE All Silicone je svojimi vlastnosťami a prevedením vnímaná mnohými užívateľmi ako kráľovná stierok.

Vlastnosti

  1. nepravidelný tvar pre maximálne využitie
  2. flexibilné silikónové hrany
  3. vhodná pre styk s potravinami (neobsahuje BPA)
  4. nylonové jadro pre celkové spevnenie konštrukcie

Parametre
Materiál silikón / nylon
Odolnosť do 315 °C
Rozmer stierača 110 x 35 mm
Celková dĺžka 275 mm
Hmotnosť 45 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam