Počet položiek: 0 0,00 €

Toping Monin Salted Caramel Sauce, 500 ml

kliknutím zväčšíte
Toping Monin Salted Caramel Sauce, 500 ml - hlavný pohľad
Toping Monin Salted Caramel Sauce, 500 ml - hlavný pohľad Toping Monin Salted Caramel Sauce, 500 ml - zadný pohľad Toping Monin Salted Caramel Sauce, 500 ml - otvorené viečko
Dostupnosť:Očakávame 15.2.2023
Skladom:0 ks
Cena: 8,50 €
DPH:10 %
 
Kód:MO-99971
Výrobca:Monin
Krajina pôvodu: Francúzsko
Merná cena: 15,80 €/l
Dátum spotreby: 11/2023
Monin Salted Caramel Sauce ponúka príjemnú alternatívu ku klasickému karamelu. Jemná soľ v kombinácii so sladkým karamelom zaistí obzvlášť vyvážený chuťový zážitok.

Chuť karamelu je obľúbená ako chuť základná i ako harmonický doplnok ďalších príchutí. Monin Salted Caramel Sauce ponúka príjemnú alternatívu ku klasickému karamelu. Jemná soľ v kombinácii so sladkým karamelom zaistí obzvlášť vyvážený chuťový zážitok. Slanú karamelovú príchuť oceníme pri príprave ochutených kávových a mliečnych nápojov, zákuskov a ďalších kulinárskych výrobkov.

Nádoba je prispôsobená pre pohodlné priame dávkovanie. Uzáver je vybavený špeciálnym dávkovacím ventilom, vďaka ktorému nedochádza k nežiadúcemu stekaniu obsahu po vonkajších stenách tuby.

Farba a chuť

  • farba svetlo hnedá s medenými odleskami
  • jemná vôňa, charakteristická a výrazná chuť maslového karamelu príjemne umocnená slaným tónom

Použitie
Macchiato, latté, capuccino, mliečne nápoje, zmrzliny, zdobenie.

Doporučenie
Slaný karamelový toping Monin a jeho maslovo-karamelová chuť nie je s ničím porovnateľná, ak sa pridá napríklad do banánového, či jablkového latté. Jednou z najobľúbenejších kombinácií je jeho mix s Monin Lemon Pie sirupom v perfektne vyváženom mliečnom kokteilu.

Zloženie
karamel 20%
cukor, voda, odstredené sladené kondenzované mlieko, glukózo-fruktózový sirup, maslo, modifikovaný škrob, soľ, prírodné dochucovadlo, farbivo E150, emulgátor E471, konzervant E202, kyselina citrónová
alergény: mlieko a výrobky z neho

Príslušenstvo a doplnky - Toping Monin Salted Caramel Sauce, 500 ml

 
Zobraziť detail - CAFÉ SET

Skladom
Cena vrátane DPH108,50 €
Zľava9 %

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam