Počet položiek: 0 0,00 €

Toping Monin Chocolate Hazelnut Sauce, 500 ml

kliknutím zväčšíte
Toping Monin Chocolate Hazelnut Sauce, 500 ml - hlavný pohľad
Toping Monin Chocolate Hazelnut Sauce, 500 ml - hlavný pohľadToping Monin Chocolate Hazelnut Sauce, 500 ml - zadný pohľadToping Monin Chocolate Hazelnut Sauce, 500 ml - otvorené viečko
Dostupnosť:Predaj ukončený
Skladom:0 ks
Cena: 8,40 €
DPH:10 %
 
Kód:MO-99214
Výrobca:Monin
Krajina pôvodu: Francúzsko
Lieskové oriešky patria medzi veľmi používanú surovinu v pekárstve a cukrárstve. Čokoláda s lieskovými orieškami je obľúbená kombinácia, ktorá dotvára chutné krémy, polevy a mnoho ďalších gurmánskych pochúťok.

Lieskové oriešky patria medzi veľmi používanú surovinu v pekárstve a cukrárstve. Čokoláda s lieskovými orieškami je obľúbená kombinácia, ktorá dotvára chutné krémy, polevy a mnoho ďalších gurmánskych pochúťok. Monin Chocolate Hazelnut Sauce pripomína obľúbenú nutelu, avšak bez obsahu palmového oleja. Intenzívna chuť čokolády v kombinácii s plným telom lieskových orieškov oceníme pri príprave špeciálnych káv, poliev, dekorácií, ale aj v miešaných nápojoch.

Nádoba je prispôsobená pre pohodlné priame dávkovanie. Uzáver je vybavený špeciálnym dávkovacím ventilom, vďaka ktorému nedochádza k nežiadúcemu stekaniu obsahu po vonkajších stenách tuby.

Farba a chuť

  • farba hnedá so zlatými odleskami
  • vône kakaového masla a lieskových orieškov, bohatá a plná chuť s dlhotrvajúcim pocitom v ústach

Použitie
Mocha, latté, capuccina, mliečne nápoje, granity, dezertní nápoje, polevy.

Doporučenie
Lieskovoorieškový čokoládový toping Monin pomôže umocniť chuť vašich produktov. Inšpirujte sa jeho použitím v cukrovinkách. Nezabudnite na jeho kombináciu s ovocím, ako napr. jahody a maliny.

Zloženie
lieskovooriešková pasta 9.5%
horká čokoláda 9.5%
glukózový sirup, sladené kondenzované odstredené mlieko, cukor, voda, modifikovaný škrob E1442, ochucovadlá, soľ, kyselina vínna, konzervant E202
alergény: sójové bôby a výrobky z nich, mlieko a výrobky z neho, škrupinové plody a výrobky z nich (lieskové orechy)

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam