Počet položiek: 0 0,00 €

Toping Monin Chocolate Hazelnut Sauce, 500 ml

kliknutím zväčšíte
Toping Monin Chocolate Hazelnut Sauce, 500 ml
Toping Monin Chocolate Hazelnut Sauce, 500 ml Toping Monin Chocolate Hazelnut Sauce, 500 ml Toping Monin Chocolate Hazelnut Sauce, 500 ml
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:1 ks
Expedujeme:pondelok, 24.01.
Cena: 8,30 €
DPH:10 %
Kód:MO-99214
Výrobca:Monin
Krajina pôvodu: Francúzsko
Merná cena: 15,80 €/l
Dátum spotreby: 3/2022
Lieskové oriešky patria medzi veľmi používanú surovinu v pekárstve a cukrárstve. Čokoláda s lieskovými orieškami je obľúbená kombinácia, ktorá dotvára chutné krémy, polevy a mnoho ďalších gurmánskych pochúťok.

Lieskové oriešky patria medzi veľmi používanú surovinu v pekárstve a cukrárstve. Čokoláda s lieskovými orieškami je obľúbená kombinácia, ktorá dotvára chutné krémy, polevy a mnoho ďalších gurmánskych pochúťok. Monin Chocolate Hazelnut Sauce pripomína obľúbenú nutelu, avšak bez obsahu palmového oleja. Intenzívna chuť čokolády v kombinácii s plným telom lieskových orieškov oceníme pri príprave špeciálnych káv, poliev, dekorácií, ale aj v miešaných nápojoch.

Nádoba je prispôsobená pre pohodlné priame dávkovanie. Uzáver je vybavený špeciálnym dávkovacím ventilom, vďaka ktorému nedochádza k nežiadúcemu stekaniu obsahu po vonkajších stenách tuby.

Farba a chuť

  • farba hnedá so zlatými odleskami
  • vône kakaového masla a lieskových orieškov, bohatá a plná chuť s dlhotrvajúcim pocitom v ústach

Použitie
Mocha, latté, capuccina, mliečne nápoje, granity, dezertní nápoje, polevy.

Doporučenie
Lieskovoorieškový čokoládový toping Monin pomôže umocniť chuť vašich produktov. Inšpirujte sa jeho použitím v cukrovinkách. Nezabudnite na jeho kombináciu s ovocím, ako napr. jahody a maliny.

Zloženie
lieskovooriešková pasta 9.5%
horká čokoláda 9.5%
glukózový sirup, sladené kondenzované odstredené mlieko, cukor, voda, modifikovaný škrob E1442, ochucovadlá, soľ, kyselina vínna, konzervant E202
alergény: sójové bôby a výrobky z nich, mlieko a výrobky z neho, škrupinové plody a výrobky z nich (lieskové orechy)

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam