Počet položiek: 0 0,00 €

Termoska na zmrzlinu Tovolo 1.7 l, šedá

kliknutím zväčšíte
Termoska na zmrzlinu Tovolo 1.7 l, šedá - hlavný pohľad
Termoska na zmrzlinu Tovolo 1.7 l, šedá - hlavný pohľadTermoska na zmrzlinu Tovolo 1.7 l, šedá - detailTermoska na zmrzlinu Tovolo 1.7 l, šedá - farebné variantyTermoska na zmrzlinu Tovolo 1.7 l, šedá - detail
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 5 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 50,40 €
DPH:20 %
Kód:TO-55011-200
Výrobca:Tovolo
Krajina pôvodu: USA
Termoska na zmrzlinu Tovolo 1.7 l, šedá

Chcete sa chváliť priateľom vlastnoručne pripravenou domácou zmrzlinou alebo si len urobiť príjemný piknik v prírode? Termoska na zmrzlinu Tovolo bude váš užitočný spoločník, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Obsah uchováva teplý alebo studený až 4 hodiny, takže môžete vziať so sebou aj polievku, guláš alebo iné delikatesy.

Termoska má široké hrdlo pre ľahké plnenie aj konzumáciu. Dvojplášťová  termoizolačná nádoba je opatrená závitom, na ktorý sa naskrutkuje veko a termosku vzduchotesne uzavrie. Súčasťou veka je aj silikónový uzáver, vďaka ktorému je možné uvoľniť podtlak v uzavretej nádobe a potom jednoducho veko odskrutkovať. Veko je navyše na vrchnej strane vybavené masívnym úchytom, za ktorý sa termoska ľahko prenáša.

Pri bežnom používaní je termoska takmer nerozbitná. Vzhľadom na objem 1.7 l sa jedná o najväčšiu termosku na zmrzlinu na trhu a môžete ju naplniť hocičím. Je vyrobená z nerezovej ocele s vonkajšou farebnou úpravou a veko je vyrobené z odolného nylonu bez obsahu BPA.

Vlastnosti

  • veľkorysý objem 1.700 ml
  • na zmrzlinu, polievky a ďalšie potraviny
  • dvojplášťová nádoba z nerezovej ocele
  • vzduchotesné nylonové veko s úchytom pre prenášanie
  • silikónový uzáver pre uvoľnenie podtlaku
  • možno umývať v umývačke riadu

Údržba

Po vyprázdnení termosku a veko umiestnite do umývačky riadu. Pri ručnom umývaní používajte teplú vodu max. 50 °C, bežné umývacie prostriedky a vyvarujte sa použitia abrazívnych alebo agresívnych prostriedkov (drôtenka, piesok na riad a pod.).

Rozmery
Objem 1.700 ml
Priemer 15 cm
Výška 24 cm
Hmotnosť 720 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam