Počet položiek: 0 0,00 €

Súprava sitka a lievika iSi

kliknutím zväčšíte
Súprava sitka a lievika iSi
Súprava sitka a lievika iSi - obsah balenia Súprava sitka a lievika iSi - pohľad zhora Súprava sitka a lievika iSi - pohľad zo strany Súprava sitka a lievika iSi - návrh servírovánia 1 Súprava sitka a lievika iSi - návrh servírovánia 2 Súprava sitka a lievika iSi - pasírovanie Súprava sitka a lievika iSi - balenie produktu
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:zajtra
Cena: 39,10 €
DPH:20 %
Kód:IS-2714
Výrobca:iSi
Krajina pôvodu: Rakúsko
Záručná doba: 24 mesiacov
Súprava sitka a lievika iSi
Vďaka súprave sitka a lievika efektívne naplníte fľašu šľahačkou, omáčkou alebo inými espuma ingredienciami bez nežiaduceho rozliatia náplne či znečistenia fľaše počas plnenia. Oceníte ju tiež pri plnení surovinami obsahujúce vlákna, hrudky či semienka a jadra plodov. Pohodlne všetko prepasírujete cez sitko a výsledný obsah steká zo sitka cez lievik priamo do fľaše. Každý diel môžete použiť aj samostatne. Nerezové sitko je vyrobené a vytvarované presne do lievika a v prípade nasadenia kompletu na fľašu nedôjde k preváženiu. Pri plnení stačí tento komplet ľahko pridržiavať jednou rukou.
 
Vlastnosti
  • ideálny pre cedenie surovín, ktoré je potreba prepasírovať
  • časová úspora pri súčasnom použití sitka a lievika
  • vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele 18/10, vhodné do umývačky riadu
Obsah balenia
Typ Rozmer
sitko s rukoväťou  18 cm
lievik s uchom  700 ml

Táto súprava sitka a lievika je určená predovšetkým pre profesionálne šľahačkové fľaše iSi CREAM PROFI WHIP, GOURMET WHIP a THERMO WHIP, ale možno ju použiť aj na plnenie šľahačkových fliaš iných výrobcov. Kompletne vyrobené z prvotriednej nerezovej ocele 18/10 a je možné umývať v umývačke riadu.

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam