Počet položiek: 0 0,00 €

Súprava sitka a lievika iSi

kliknutím zväčšíte
Súprava sitka a lievika iSi - hlavný pohľad
Súprava sitka a lievika iSi - hlavný pohľadSúprava sitka a lievika iSi - horný pohľadSúprava sitka a lievika iSi - detailSúprava sitka a lievika iSi - balenie produktuSúprava sitka a lievika iSi - návrh použitiaSúprava sitka a lievika iSi - návrh použitie 2Súprava sitka a lievika iSi - návrh použitie 3Súprava sitka a lievika iSi - návrh použitie 4
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:zajtra
Cena: 37,80 €
DPH:20 %
Kód:IS-2714
Výrobca:iSi
Vďaka súprave sitka a lievika efektívne naplníte fľašu smotanou, omáčkou alebo inými espuma náplňami bez nežiaduceho rozliatia či znečistenia fľaše. Oceníte ju tiež pri použití surovín obsahujúcich vlákna, hrudky či semienka a jadra plodov, pretože sitko je veľmi jemné s otvormi 0.5 mm.

Vďaka súprave sitka a lievika efektívne naplníte fľašu smotanou, omáčkou alebo inými espuma náplňami bez nežiaduceho rozliatia či znečistenia fľaše. Oceníte ju tiež pri použití surovín obsahujúcich vlákna, hrudky či semienka a jadra plodov, pretože sitko je veľmi jemné s otvormi 0.5 mm. Pohodlne všetko prepasírujete a výsledný obsah steká cez lievik priamo do fľaše.

Každý diel môžete použiť aj samostatne. Nerezové sitko je vyrobené a vytvarované presne do lievika a v prípade nasadenia kompletu na fľašu nedôjde k prevážaniu. Navyše je použitá sieťovina veľmi pevná a počas pasírovania nedochádza k deformácii ako u väčšiny bežných sitiek.

Táto súprava sitka a lievika je určená predovšetkým pre profesionálne šľahačkové fľaše iSi CREAM PROFI WHIP, GOURMET WHIP a THERMO WHIP, ale je možné ju použiť aj na plnenie šľahačkových fliaš iných výrobcov. Kompletne vyrobené z prvotriednej nerezovej ocele a je možné umývať v umývačke riadu.

Vlastnosti

  • súprava je ideálna na pasírovanie a cedenie surovín
  • časová úspora pri súčasnom použití sitka a lievika
  • vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele
  • vhodné do umývačky riadu

Obsah balenia

sitko s rukoväťou 18 cm
lievik s uchom 750 ml

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam