Dovolenková prevádzka: Objednávky v termíne 20.7. - 25.8. budú expedované každý týždeň vždy v pondelok a vo štvrtok. Presný termín expedície nájdete pri jednotlivých produktoch.
Počet položiek: 0 0,00 €

Stojanový ventilátor Tescoma FANCY HOME 40 cm, chróm

kliknutím zväčšíte
Stojanový ventilátor Tescoma FANCY HOME 40 cm, chróm
Stojanový ventilátor Tescoma FANCY HOME 40 cm, chrómStojanový ventilátor Tescoma FANCY HOME 40 cm, chrómStojanový ventilátor Tescoma FANCY HOME 40 cm, chróm
Dostupnosť:Predaj ukončený
Skladom:0 ks
Cena: 54,60 €
DPH:20 %
 
Kód:TE-909820
Výrobca:Tescoma
Luxusný stojanový ventilátor FANCY HOME, ktorý je nielen funkčne vyladený do posledného detailu, ale aj veľmi krásny.

Luxusný stojanový ventilátor FANCY HOME, ktorý je nielen funkčne vyladený do posledného detailu, ale aj veľmi krásny. Kľúčovým parametrom dobrého ventilátora je možnosť regulácie rýchlosti prúdenia, aby ste si mohli nastaviť práve takú silu fúkania, aká je vám príjemná s ohľadom na aktuálnu teplotu. Preto má ventilátor FANCY HOME hneď 3 rýchlosti prúdenia vzduchu.

Vetrák do interiéru s nastaviteľným sklonom

Nemenej dôležitý je aj smer prúdenia vzduchu. Aby chladivý vzduch fúkal presne do miest, kde ho práve potrebujete, má ventilátor FANCY HOME nastaviteľný sklon a funkciu striedavého prúdenia vzduchu do strán, tzv. osciláciu, v rozsahu 90 stupňov a nastaviteľnú výšku 90 až 125 cm.

Tichý ventilátor do kancelárie aj domov

Vďaka kvalitnému elektromotoru, ideálnemu tvaru vrtule a vysokej pevnosti oceľového koša je ventilátor FANCY HOME veľmi tichý. Vďaka použitým prvotriednym materiálom, odolnej konštrukcii, spoľahlivému elektromotoru, vynikajúcej funkčnosti i luxusnej povrchovej úprave sa radí medzi špičku v kategórii moderných ventilátorov do domácností a kancelárií. Ventilátor je vyrobený z prvotriednej ocele a odolného plastu, to všetko vo farebnom prevedení chróm.

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam