Počet položiek: 0 0,00 €

Stierka Tovolo FLEX-CORE Spoonula, zelená

kliknutím zväčšíte
Stierka Tovolo FLEX-CORE Spoonula, zelená - hlavný pohľad
Stierka Tovolo FLEX-CORE Spoonula, zelená - hlavný pohľadStierka Tovolo FLEX-CORE Spoonula, zelená - detail tvaruStierka Tovolo FLEX-CORE Spoonula, zelená - ilustráciaStierka Tovolo FLEX-CORE Spoonula, zelená - návrh použitie
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 15,90 €
DPH:20 %
Kód:TO-44002-500
Výrobca:Tovolo
Krajina pôvodu: USA
Stierka Tovolo FLEX-CORE Spoonula, zelená

Celosilikonová stierka Spoonula je určená predovšetkým pre naberanie z nádob a misiek. Môžete ju použiť na cestá, krémy, nátierky, šľahačku a ďalšie potraviny. Mimo to poslúži aj pre prípravu pokrmov v riade s antiadhéznym alebo keramickým povrchom, pretože jej teplotná odolnosť je až do neuveriteľných 315 °C a navyše je k týmto typom povrchov šetrná.

Každá strana stierky má svoju funkciu. Predná strana je mierne prehnutá, aby sa obsah dobre naberal ako lyžicou. Zadná strana je hladká, aby sa nabraný obsah nechal stierkou prípadne aj rozotrieť. Vrchná strana je zošikmená, aby sa získal všetok obsah z dna nádoby. Bočné strany sú ostré, aby sa dobre stieral obsah aj zo stien nádoby v oboch smeroch.

Všetky tieto skvelé funkcie sú umocnené celosilikonovým prevedením, vďaka ktorému nedochádza k ulpievaniu potravín a množeniu baktérií. Čistenie je tak veľmi jednoduché, stierku stačí opláchnuť pod tečúcou vodou alebo dať do umývačky riadu. A pretože je silikón pružný materiál, je stierka doplnená jadrom z nylonu, ktorý je naopak tvrdý, ale zároveň ľahký. Stierka línie FLEX-CORE All Silicone je svojimi vlastnosťami a prevedením vnímaná mnohými užívateľmi ako kráľovná stierok.

Vlastnosti

  1. nepravidelný tvar pre maximálne využitie
  2. flexibilné silikónové hrany
  3. vhodná pre styk s potravinami (neobsahuje BPA)
  4. nylonové jadro pre celkové spevnenie konštrukcie

Parametre
Materiál silikón / nylon
Odolnosť do 315 °C
Rozmer stierača 110 x 55 mm
Celková dĺžka 320 mm
Hmotnosť 100 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam