Dovolenková prevádzka: Objednávky v termíne 20.7. - 25.8. budú expedované každý týždeň vždy v pondelok a vo štvrtok. Presný termín expedície nájdete pri jednotlivých produktoch.
Počet položiek: 0 0,00 €

Šľahačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks

kliknutím zväčšíte
Šľahačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks - hlavný pohľad
Šľahačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks - hlavný pohľadŠľahačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks - predný pohľadŠľahačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks - zadný pohľadŠľahačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks - otvorená krabičkaŠľahačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks - samostatná bombička
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 99 ks
Expedujeme:štvrtok 25.07.2024
Cena: 26,80 €
DPH:20 %
Kód:IS-0745
Výrobca:iSi
Krajina pôvodu: Rakúsko
Minimálna trvanlivosť: 03/2028
Prvé skutočne profesionálne šľahačkové bombičky. Vďaka nim dosiahnete až o 20% vyšší nášľah oproti štandardným jednorazovým bombičkám. Možno použiť na výrobu dezertov, espum, omáčok a polievok. Získate tak väčší objem za použitia menšieho množstva smotany.

Prvé skutočne profesionálne šľahačkové bombičky obsahujú o takmer 1 gram viac plynu. Vďaka tomu získate až o 20 % viac porcií než so štandardnými jednorazovými bombičkami. Možno použiť na výrobu dezertov, espum, omáčok i polievok. Jedna šľahačková bombička iSi je určená pre nášľah maximálne 0.5 l smotany či iného obsahu šľahača. Plnené čistým oxidom dusným (N2O) určeným pre potravinárske účely. Vyrobené v Rakúsku.

Ide o univerzálny systém jednorazových šľahačkových bombičiek. Bombičky nie sú určené pre opätovné plnenie, sú bezzávitové a vyrobené zo 100% recyklovateľnej ocele. Pred plnením sú čistené patentovanou metódou na odstránenie stopových častí uhlíka a iných nečistôt. Každá bombička je po naplnení elektronicky zvážená a označená výrobnou šaržou.

Bombičky sú určené len pre použitie so šľahačmi pre tento jednorazový systém (iSi, Kayser, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atď.) a nie sú kompatibilné so šľahačmi pre výmenné bombičky Sifos a Kisag.

Na každom obale je uvedený odporúčaný dátum spotreby. Bombičky možno použiť aj po tomto dátume, avšak výrobcom už nie je garantovaný obsah 8.4 g plynu. Skladujte v chlade a suchu.

Kedy oceníte výhody bombičiek iSi PROFESSIONAL?

  • pri polovičnom plnení šľahačkovej fľaše
  • pri príprave nesmetanových receptov (polievky, omáčky, cesta, espumy)
Parametre
barva fialová
plyn N2O (E942)
obsah 8.4 g
balenie 50 ks

Recyklácia

Použité bombičky vhadzujte do šedých kontajnerov na kovový odpad alebo odovzdajte do zberného dvora.

Varovanie

Bombičky nevystavujte priamemu zdroju tepla, chráňte pred slnečným žiarením a nehádžte do ohňa. Pri teplote nad 50 °C môže dôjsť k výbuchu! Nevyhadzujte nepoužité bombičky ani násilne neotvárajte, mohli by spôsobiť zranenie! Nepoužívajte na palube lietadla a starostlivo uschovajte pred deťmi! Užívajte výhradne podľa návodu na použitie šľahača. Nesprávne použitie môže ohroziť zdravie!

Otázky k Šľahačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks

1
28.3.2021 17:55
Petra

Dobrý den, jsou bombičky kompatibilní s lahví Banquet? Všimla.jsem si, že je váhový rozdíl v obsahu bombiček různých značek. Má to nějaký vliv na výsledný efekt? Děkuji

2
3.4.2021 23:49
Bedřich Černý | Šleháme.cz

Dobrý den, pokud je láhev určena pro použití s jednorázovými bombičkami, lze použít jakékoliv šlehačkové bombičky z naší nabídky. Více plynu = větší nášleh, ale je otázkou, jak moc se to projeví konkrétně u Vaší láhve.

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam