Počet položiek: 0 0,00 €

Šľahačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 10 ks (na jedno použitie)

kliknutím zväčšíte
Šľahačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 10 ks (na jedno použitie) - hlavný pohľad
Šľahačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 10 ks (na jedno použitie) - hlavný pohľadŠľahačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 10 ks (na jedno použitie) - otvorená krabičkaŠľahačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 10 ks (na jedno použitie) - samostatná bombička
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 99 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 4,20 €
DPH:20 %
Kód:KA-K2222
Výrobca:Kayser
Krajina pôvodu: Česká republika
Minimálna trvanlivosť: 03/2028
Šľahačkové bombičky Kayser (10 ks) sú jednorazové šľahačkové bombičky plnené plynom N2O a sú určené pre všetky kompatibilné šľahače (Kayser, iSi, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atď).

Jedna šľahačková bombička Kayser je určená pre nášľah maximálne 0.5 l smotany či iného obsahu šľahača. Plnené čistým oxidom dusným (N2O) určeným pre potravinárske účely. Vyrobené v Českej republike.

Ide o univerzálny systém jednorazových šľahačkových bombičiek. Bombičky nie sú určené pre opätovné plnenie, sú bezzávitové a vyrobené zo 100% recyklovateľnej ocele. Pred plnením sú čistené patentovanou metódou na odstránenie stopových častí uhlíka a iných nečistôt. Každá bombička je po naplnení elektronicky zvážená a označená výrobnou šaržou.

Bombičky sú určené len pre použitie so šľahačmi pre tento jednorazový systém (Kayser, iSi, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atď.) a nie sú kompatibilné so šľahačmi pre výmenné bombičky Sifos a Kisag.

Na každom obale je uvedený odporúčaný dátum spotreby. Bombičky možno použiť aj po tomto dátume, avšak výrobcom už nie je garantovaný obsah 7.5 g plynu. Skladujte v chlade a suchu.

Parametre
barva modrá
plyn N2O (E942)
obsah 7.5 g
balenie 10 ks

Recyklácia

Použité bombičky vhadzujte do šedých kontajnerov na kovový odpad alebo odovzdajte do zberného dvora.

Varovanie

Bombičky nevystavujte priamemu zdroju tepla, chráňte pred slnečným žiarením a nehádžte do ohňa. Pri teplote nad 50 °C môže dôjsť k výbuchu! Nevyhadzujte nepoužité bombičky ani násilne neotvárajte, mohli by spôsobiť zranenie! Nepoužívajte na palube lietadla a starostlivo uschovajte pred deťmi! Užívajte výhradne podľa návodu na použitie šľahača. Nesprávne použitie môže ohroziť zdravie!

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam