Počet položiek: 0 0,00 €

Sifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 25 ks (na jedno použitie)

kliknutím zväčšíte
Sifonové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 25 ks (na jedno použití)
Sifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 25 ks (na jedno použitie) Sifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 25 ks (na jedno použitie) Sifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 25 ks (na jedno použitie) Sifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 25 ks (na jedno použitie) Sifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 25 ks (na jedno použitie)
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:494 ks
Expedujeme:zajtra
Cena: 6,70 €
DPH:20 %
Kód:KA-1102
Výrobca:Kayser
Krajina pôvodu: Česká republika
Dátum spotreby: 12/2025
Sifónové bombičky Kayser (25 ks) umožní vyrobiť až 1 l perlivej vody. Sú určené pre všetky kompatibilné sifónové fľaše (Kayser, iSi, Liss, Mosa, atď.).

Jedna sifónová bombička Kayser je určená pre nasýtenie maximálne 1 l vody alebo iného nápoja. Plnené oxidom uhličitým (CO2) určeným pre potravinárske účely. Nezamieňajte prosím s bombičkami s plynom N2O, určenými pre výrobu šľahačky. Vyrobené v Českej republike.

Ide o univerzálny systém jednorazových sifónových bombičiek. Bombičky nie sú určené pre opätovné plnenie, sú bezzávitové a vyrobené zo 100% recyklovateľnej ocele. Pred plnením sú čistené patentovanou metódou na odstránenie stopových častí uhlíka a iných nečistôt. Každá bombička je po naplnení elektronicky zvážená a označená výrobnou šaržou.

Bombičky sú určené len pre použitie do sifónových fliaš a výrobníkov sódy (Kayser, iSi, Liss, Mosa atď.) a nie sú kompatibilné so sifónovými fľašami pre výmenné bombičky Sifos.

Na každom obale je uvedený odporúčaný dátum spotreby. Bombičky možno použiť aj po tomto dátume, avšak výrobcom už nie je garantovaný obsah 7.5 g plynu. Skladujte v chlade a suchu.

Parametre
barva zlatá
plyn CO2 (E290)
obsah 7.5 g
balenie 25 ks

Recyklácia

Použité bombičky vhadzujte do šedých kontajnerov na kovový odpad alebo odovzdajte do zberného dvora.

Varovanie

Bombičky nevystavujte priamemu zdroju tepla, chráňte pred slnečným žiarením a nehádžte do ohňa. Pri teplote nad 50 °C môže dôjsť k výbuchu! Nevyhadzujte nepoužité bombičky ani násilne neotvárajte, mohli by spôsobiť zranenie! Nepoužívajte na palube lietadla a starostlivo uschovajte pred deťmi! Užívajte výhradne podľa návodu na použitie sifónovej fľaše. Nesprávne použitie môže ohroziť zdravie!

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich použitím.   Ďalšie informácie