Počet položiek: 0 0,00 €

Sifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použitie)

kliknutím zväčšíte
Sifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použitie) - hlavný pohľad
Sifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použitie) - hlavný pohľadSifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použitie) - predný pohľadSifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použitie) - zadný pohľadSifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použitie) - otvorená krabičkaSifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použitie) - samostatná bombička
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 99 ks
Expedujeme:zajtra
Cena: 2,90 €
DPH:20 %
Kód:KA-1101
Výrobca:Kayser
Krajina pôvodu: Česká republika
Minimálna trvanlivosť: 01/2028
Sifónové bombičky Kayser (10 ks) umožní vyrobiť až 1 l perlivej vody. Sú určené pre všetky kompatibilné sifónové fľaše (Kayser, iSi, Liss, Mosa, atď.).

Jedna sifónová bombička Kayser je určená pre nasýtenie maximálne 1 l vody alebo iného nápoja. Plnené oxidom uhličitým (CO2) určeným pre potravinárske účely. Nezamieňajte prosím s bombičkami s plynom N2O, určenými pre výrobu šľahačky. Vyrobené v Českej republike.

Ide o univerzálny systém jednorazových sifónových bombičiek. Bombičky nie sú určené pre opätovné plnenie, sú bezzávitové a vyrobené zo 100% recyklovateľnej ocele. Pred plnením sú čistené patentovanou metódou na odstránenie stopových častí uhlíka a iných nečistôt. Každá bombička je po naplnení elektronicky zvážená a označená výrobnou šaržou.

Bombičky sú určené len pre použitie do sifónových fliaš a výrobníkov sódy (Kayser, iSi, Liss, Mosa atď.) a nie sú kompatibilné so sifónovými fľašami pre výmenné bombičky Sifos.

Na každom obale je uvedený odporúčaný dátum spotreby. Bombičky možno použiť aj po tomto dátume, avšak výrobcom už nie je garantovaný obsah 7.5 g plynu. Skladujte v chlade a suchu.

Parametre
barva zlatá
plyn CO2 (E290)
obsah 7.5 g
balenie 10 ks

Recyklácia

Použité bombičky vhadzujte do šedých kontajnerov na kovový odpad alebo odovzdajte do zberného dvora.

Varovanie

Bombičky nevystavujte priamemu zdroju tepla, chráňte pred slnečným žiarením a nehádžte do ohňa. Pri teplote nad 50 °C môže dôjsť k výbuchu! Nevyhadzujte nepoužité bombičky ani násilne neotvárajte, mohli by spôsobiť zranenie! Nepoužívajte na palube lietadla a starostlivo uschovajte pred deťmi! Užívajte výhradne podľa návodu na použitie sifónovej fľaše. Nesprávne použitie môže ohroziť zdravie!

Otázky k Sifónové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použitie)

1
2.7.2020 10:50
Mima

Dobrý deň chcem sa opýtať zháňam bombicky do starej sifonovej fľaše a vytu predávate ale chcem vedieť či to bude pasovať aj do tej starej fľaše ďakujem

2
5.7.2020 23:21
Bedřich Černý | Šleháme.cz

Dobrý den, naše bombičky nelze použít do staré sifonové láhve, pokud je určena pro použití s výměnnými bombičkami.

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam