Počet položiek: 0 0,00 €

Sifónové bombičky iSi 8.4 g CO2, 10 ks (na jedno použitie)

kliknutím zväčšíte
Sifonové bombičky iSi 8.4 g CO2, 10 ks (na jedno použití)
Sifonové bombičky iSi 8.4 g CO2, 10 ks (na jedno použití) Sifonové bombičky iSi 8.4 g CO2, 10 ks (na jedno použití) Sifonové bombičky iSi 8.4 g CO2, 10 ks (na jedno použití) Sifonové bombičky iSi 8.4 g CO2, 10 ks (na jedno použití) Sifonové bombičky iSi 8.4 g CO2, 10 ks (na jedno použití)
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:185 ks
Expedujeme:pondelok, 24.01.
Cena: 5,00 €
DPH:20 %
Kód:IS-0004
Výrobca:iSi
Krajina pôvodu: Rakúsko
Dátum spotreby: 12/2025
Sifónové bombičky iSi (10 ks) vám umožní vyrobiť až 1 l výbornej silne perlivej vody. Sú určené pre všetky kompatibilné sifónové fľaše (iSi, Kayser, Liss, Mosa, atď.).

Užijte si viac bublín s jednorazovými bombičkami iSi, ktoré obsahujú o takmer 1 g viac plynu ako bežné sifónové bombičky, takže bude vaša sódovka ešte perlivejšia.

Jedna sifónová bombička iSi je určená pre nasýtenie maximálne 1 l vody alebo iného nápoja. Plnené oxidom uhličitým (CO2) určeným pre potravinárske účely. Nezamieňajte prosím s bombičkami s plynom N2O, určenými pre výrobu šľahačky. Vyrobené v Rakúsku.

Ide o univerzálny systém jednorazových sifónových bombičiek. Bombičky nie sú určené pre opätovné plnenie, sú bezzávitové a vyrobené zo 100% recyklovateľnej ocele. Pred plnením sú čistené patentovanou metódou na odstránenie stopových častí uhlíka a iných nečistôt. Každá bombička je po naplnení elektronicky zvážená a označená výrobnou šaržou.

Bombičky sú určené len pre použitie do sifónových fliaš a výrobníkov sódy (iSi, Kayser, Liss, Mosa atď.) a nie sú kompatibilné so sifónovými fľašami pre výmenné bombičky Sifos.

Na každom obale je uvedený odporúčaný dátum spotreby. Bombičky možno použiť aj po tomto dátume, avšak výrobcom už nie je garantovaný obsah 8.4 g plynu. Skladujte v chlade a suchu.

Parametre
barva zlatá
plyn CO2 (E290)
obsah 8.4 g
balenie 10 ks

Recyklácia

Použité bombičky vhadzujte do šedých kontajnerov na kovový odpad alebo odovzdajte do zberného dvora.

Varovanie

Bombičky nevystavujte priamemu zdroju tepla, chráňte pred slnečným žiarením a nehádžte do ohňa. Pri teplote nad 50 °C môže dôjsť k výbuchu! Nevyhadzujte nepoužité bombičky ani násilne neotvárajte, mohli by spôsobiť zranenie! Nepoužívajte na palube lietadla a starostlivo uschovajte pred deťmi! Užívajte výhradne podľa návodu na použitie sifónovej fľaše. Nesprávne použitie môže ohroziť zdravie!

Otázky k Sifónové bombičky iSi 8.4 g CO2, 10 ks (na jedno použitie)

1
25.8.2020 12:08
Maja

Prosím info, kedy budú bombičky na sklade,
dakujem

2
31.8.2020 15:49
Bedřich Černý | Šleháme.cz

Dobrý den, sifonové bombičky bychom měli naskladnit v první polovině září.

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam