Počet položiek: 0 0,00 €

Porciovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, veľkosť 30

kliknutím zväčšíte
Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 30
Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 30Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 30Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 30Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 30Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 30Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 30Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 30Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 30
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:pondelok 25.09.2023
Cena: 37,40 €
DPH:20 %
Kód:ZE-1030
Výrobca:Zeroll
Krajina pôvodu: USA
Záručná doba: 24 mesiacov
Porciovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, veľkosť 30

Porciovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL je najdokonalejší porciovač na svete. Jeho jednoduchosť, praktickosť a funkčnosť spoznáte okamžite. Je vyrobený z veľmi kvalitnej zliatiny hliníka, bezporuchový vďaka absencii mechanických častí a prakticky nezničiteľný.

Masívna rukoväť padne ako uliata do každej ruky. Vnútri tejto rukoväte je špeciálny teplovodivý roztok, ktorý umožní prenos tepla z dlane ruky na povrch pracovnej časti porciovača, na ktorú sa potom porciovaná zmrzlina nelepí (neprimŕza). Tým je zaručené jednoduché vybratie jednotlivých porcií zmrzliny bez zbytočného namáčania porciovača do vody, čo bráni následnému znehodnoteniu nenaporciovanej zmrzliny. Každá rukoväť s roztokom je uzavretá farebným plastovým uzáverom, ktorý zároveň slúži ako rozlišovač pri používaní viacerých rôznych veľkostí porciovačov.

Porciovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL nie je len obyčajný porciovač. Zeroll je pojem, rovnako ako ďalšie americké značky: Harley-Davidson (motocykle), Weber (grily) alebo napríklad Zippo (zapaľovače), u ktorých platí, že originál je len jeden. Už od roku 1935 je značka Zeroll synonymom pre porciovač zmrzliny. Po celú túto dobu je výroba realizovaná výhradne v USA. Pre finálnu úpravu brúsením a leštením je každý jednotlivý porciovač unikátny v zmysle malých detailov.

Vlastnosti

  • unikátny systém prenosu tepla z rukoväte do pracovnej časti pre ľahké vybratie porcie
  • o 20 % viacej porcií vďaka systému porciovania bez kompresie
  • ideálny pomocník pre skvelú prezentáciu a servírovanie zmrzliny
  • farebné uzávery pre ľahké rozlíšenie veľkosti porciovačov
  • určené pre pravákov aj ľavákov
  • vyrobené z veľmi kvalitnej zliatiny hliníka
  • iba pre ručné umývanie do 60 °C, nie je možné umývať v umývačke riadu
  • posledný porciovač, ktorý si musíte v živote kúpiť

Použitie

Jemným ťahom po povrchu zmrzliny pod uhlom 45° dôjde k jej zrezanie a vďaka prepracovanému tvaru porcovača sa zmrzlina zabalí do dokonalej guličky. Pomocou masívnej rukoväte so špeciálnym roztokom, ktorý umožňuje prenos tepla z dlane do pracovnej časti porcovača je vybratie guličky doslova hračkou. Každá porcia pôsobí vizuálne bohatším dojmom, pretože nedochádza k mechanickej kompresii počas porciovania, ako je tomu u klasických zmrzlinových klieští alebo bežných porciovačov. Tým je možné získať až o 20 % viacej porcií.

Údržba

Po použití vždy porciovač umyte. Vzhľadom k použitým materiálom nemožno umývať v umývačke riadu. Pri ručnom umývaní používajte teplú vodu max. 60 °C, bežné umývacie prostriedky a vyvarujte sa použitia abrazívnych alebo agresívnych prostriedkov (drôtenka, piesok na riad a pod.). Po umytí porciovač osušte a uložte na miesto, kde nebude vo styku s ostrými predmetmi a ďalším kuchynským náradím. Iba tak vám bude porciovač dlho verne slúžiť a bude vyzerať stále ako nový.

Rozmery
Priemer porcie 45 mm
Počet porcií z 1 l 16
Farba uzáveru červená
Dĺžka 185 mm
Hmotnosť 135 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam