Počet položiek: 0 0,00 €

Nitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použitie)

kliknutím zväčšíte
Nitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použitie) - hlavný pohľad
Nitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použitie) - hlavný pohľadNitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použitie) - predný pohľadNitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použitie) - zadný pohľadNitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použitie) - otvorená krabičkaNitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použitie) - samostatná bombička
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 13,40 €
DPH:20 %
Kód:IS-0705
Výrobca:iSi
Krajina pôvodu: Rakúsko
Minimálna trvanlivosť: 12/2028
Nitro bombičky sú určené pre použitie v tlakovej fľaši iSi Nitro Whip a slúži na prípravu trendových Cold Brew nápojov.

Jednorazové nitro bombičky iSi sú určené pre použitie v tlakovej fľaši iSi Nitro Whip a jedna bombička stačí na prípravu 1 l trendového Cold Brew nápoja. Plnené čistým dusíkom (N2) určeným pre potravinárske účely. Vyrobené v Rakúsku.

Ide o univerzálny systém jednorazových nitro bombičiek. Bombičky nie sú určené pre opätovné plnenie, sú bezzávitové a vyrobené zo 100% recyklovateľnej ocele. Pred plnením sú čistené patentovanou metódou na odstránenie stopových častí uhlíka a iných nečistôt. Každá bombička je po naplnení elektronicky zvážená a označená výrobnou šaržou.

Bombičky sú určené len pre použitie do tlakových fliaš iSi. Na každom obale je uvedený odporúčaný dátum spotreby. Bombičky možno použiť aj po tomto dátume, avšak výrobcom už nie je garantovaný obsah 2.4 g plynu. Skladujte v chlade a suchu.

Upozornenie

Používajte výhradne v kombinácii s tlakovou fľašou iSi Nitro Whip. V žiadnom prípade bombičky nemožno použiť v akejkoľvek šľahačkovej alebo sifónovej fľaši.

Parametre
barva hnedá
plyn N2 (E941)
obsah 2.4 g
balenie 16 ks

Recyklácia

Použité bombičky vhadzujte do šedých kontajnerov na kovový odpad alebo odovzdajte do zberného dvora.

Varovanie

Bombičky nevystavujte priamemu zdroju tepla, chráňte pred slnečným žiarením a nehádžte do ohňa. Pri teplote nad 50 °C môže dôjsť k výbuchu! Nevyhadzujte nepoužité bombičky ani násilne neotvárajte, mohli by spôsobiť zranenie! Nepoužívajte na palube lietadla a starostlivo uschovajte pred deťmi! Užívajte výhradne podľa návodu na použitie tlakovej fľaše. Nesprávne použitie môže ohroziť zdravie!

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam