Počet položiek: 0 0,00 €

Ministierky Tovolo FLEX-CORE Spatula & Spoonula, červené

kliknutím zväčšíte
Ministierky Tovolo FLEX-CORE Spatula & Spoonula, červené - hlavný pohľad
Ministierky Tovolo FLEX-CORE Spatula & Spoonula, červené - hlavný pohľadMinistierky Tovolo FLEX-CORE Spatula & Spoonula, červené - detail tvaruMinistierky Tovolo FLEX-CORE Spatula & Spoonula, červené - ilustráciaMinistierky Tovolo FLEX-CORE Spatula & Spoonula, červené - návrh použitie
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:zajtra
Cena: 16,80 €
DPH:20 %
Kód:TO-60001-400
Výrobca:Tovolo
Krajina pôvodu: USA
Ministierky Tovolo FLEX-CORE Spatula & Spoonula, červené

Súprava celosilikónových ministeriek Spatula & Spoonula je univerzálny kuchynský pomocník. Stierka Spatula je navrhnutá pre perfektnú prácu pri miešaní, nanášaní, roztieraní, obracaní aj servírovaní. Spoonula je vhodnejšia skôr na naberanie z nádob. Okrem toho stierky veľmi dobre poslúžia aj pri príprave pokrmov v riade s antiadhéznym alebo keramickým povrchom, pretože ich teplotná odolnosť je až do neuveriteľných 315 °C a navyše sú k týmto typom povrchov šetrné. Miniveľkosť je ideálna pre použitie v jednoporciovom riade.

Každá strana stierky má svoju funkciu. Predná a zadná strana sú hladké, aby sa stierka hodila na univerzálne použitie, vrátane obracania (Spoonula má prednú stranu mierne prehnutú, aby sa obsah dobre naberal ako lyžicou). Vrchná strana je zošikmená, aby bolo možné pracovať v akejkoľvek nádobe. Bočné strany sú ostré, aby sa dobre stieral obsah aj zo stien nádoby v oboch smeroch.

Všetky tieto skvelé funkcie sú umocnené celosilikónovým prevedením, vďaka ktorému nedochádza k zachytávaniu potravín a množeniu baktérií. Čistenie je tiež veľmi jednoduché, stierku stačí opláchnuť pod tečúcou vodou alebo dať do umývačky riadu. A pretože je silikón pružný materiál, je stierka doplnená jadrom z nylonu, ktorý je naopak tvrdý, ale zároveň ľahký. Samozrejmosťou je aj ergonomická rukoväť padnúca do každej ruky. Stierky línie FLEX-CORE All Silicone sú pre svoje vlastnosti a prevedenie vnímané mnohými užívateľmi ako kráľovny stierok.

Vlastnosti

  1. nepravidelný tvar pre maximálne využitie
  2. flexibilné silikónové hrany
  3. vhodná pre styk s potravinami (neobsahuje BPA)
  4. nylonové jadro pre celkové spevnenie konštrukcie

Náš tip

  • ideálné ako milá pozornosť alebo drobný darček
Parametre
Materiál silikón / nylon
Odolnosť do 315 °C
Rozmer stierača 55 x 38 mm
Celková dĺžka 230 mm
Hmotnosť 30 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam