Počet položiek: 0 0,00 €

Lyžica na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato

kliknutím zväčšíte
Lyžica na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - hlavný pohľad
Lyžica na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - hlavný pohľadLyžica na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - predný pohľadLyžica na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - pohľad zľavaLyžica na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - horný pohľadLyžica na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - spodný pohľadLyžica na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - detail velikostiLyžica na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - detail rukoväteLyžica na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - návrh použitie
Dostupnosť:Predaj ukončený
Skladom:0 ks
Cena: 41,60 €
DPH:20 %
 
Kód:ZE-1075
Výrobca:Zeroll
Krajina pôvodu: USA
Lyžica na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato

Lyžica na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato je skvelým doplnkom k najdokonalejším porciovačom zmrzliny na svete. Jej jednoduchosť, praktickosť a funkčnosť spoznáte okamžite. Je vyrobená z veľmi kvalitnej zliatiny hliníka, bezporuchová vďaka absencii mechanických častí a prakticky nezničiteľná.

Masívna rukoväť padne ako uliata do každej ruky. Vnútri tejto rukoväte je špeciálny teplovodivý roztok, ktorý umožní prenos tepla z dlane ruky na povrch pracovnej časti lopatky. Tým je zaručené, že sa zmrzlina nebude lepiť na lyžicu počas plnenia nádob na zmrzlinu priamo z výrobníka alebo pri miešaní. Každá rukoväť s roztokom je uzavretá farebnou plastovou zátkou, ktorá zároveň slúži ako rozlišovač pri používaní viacerých podobných nástrojov.

Výrobky Zeroll ORIGINAL nie sú len obyčajné kuchynské náčinie. Zeroll je pojem, rovnako ako ďalšie americké značky: Harley-Davidson (motocykle), Weber (grily) alebo napríklad Zippo (zapaľovače), u ktorých platí, že originál je len jeden. Už od roku 1935 je značka Zeroll synonymom pre porciovač zmrzliny. Po celú túto dobu je výroba realizovaná výhradne v USA. Pre finálnu úpravu brúsením a leštením je každá jednotlivá lyžica unikátna v zmysle malých detailov.

Vlastnosti

  • unikátny systém prenosu tepla z rukoväte do pracovnej časti
  • určené pre naberanie zmrzliny priamo z výrobníka
  • vhodné tiež pre plnenie zmrzlinových nádob a gastronádob
  • možno využiť pre skvelú prezentáciu a servírovanie zmrzliny
  • určené pre pravákov aj ľavákov
  • vyrobené z veľmi kvalitnej zliatiny hliníka
  • iba pre ručné umývanie do 60 °C, nie je možné umývať v umývačke riadu

Údržba

Po použití vždy lyžicu umyte. Vzhľadom k použitým materiálom nemožno umývať v umývačke riadu. Pri ručnom umývaní používajte teplú vodu max. 60 °C, bežné umývacie prostriedky a vyvarujte sa použitiu abrazívnych alebo agresívnych prostriedkov (drôtenka, piesok na riad a pod.). Po umytí lyžicu osušte a uložte na miesto, kde nebude vo styku s ostrými predmetmi a ďalším kuchynským náradím. Iba tak vám bude lyžica dlho verne slúžiť a bude vyzerať stále ako nová.

Rozmery
Farba uzáveru ružová
Dĺžka 255 mm
Šírka lyžice 60 mm
Hmotnosť 140 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam