Počet položiek: 0 0,00 €

Lopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate

kliknutím zväčšíte
Lopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - hlavný pohľad
Lopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - hlavný pohľadLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - predný pohľadLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - pohľad zľavaLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - horný pohľadLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - spodný pohľadLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - detail velikostiLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - detail rukoväteLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - návrh použitie
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 5 ks
Expedujeme:zajtra
Cena: 41,60 €
DPH:20 %
Kód:ZE-1065
Výrobca:Zeroll
Krajina pôvodu: USA
Lopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate

Lopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate je skvelým doplnkom k najdokonalejším porciovačom zmrzliny na svete. Jej jednoduchosť, praktickosť a funkčnosť spoznáte okamžite. Je vyrobená z veľmi kvalitnej zliatiny hliníka, bezporuchová vďaka absencii mechanických častí a prakticky nezničiteľná.

Masívna rukoväť padne ako uliata do každej ruky. Vnútri tejto rukoväte je špeciálny teplovodivý roztok, ktorý umožní prenos tepla z dlane ruky na povrch pracovnej časti lopatky. Tým je zaručené, že sa zmrzlina nebude lepiť na lopatku počas plnenia nádob na zmrzlinu priamo z výrobníka alebo pri miešaní. Každá rukoväť s roztokom je uzavretá farebnou plastovou zátkou, ktorá zároveň slúži ako rozlišovač pri používaní viacerých podobných nástrojov.

Výrobky Zeroll ORIGINAL nie sú len obyčajné kuchynské náčinie. Zeroll je pojem, rovnako ako ďalšie americké značky: Harley-Davidson (motocykle), Weber (grily) alebo napríklad Zippo (zapaľovače), u ktorých platí, že originál je len jeden. Už od roku 1935 je značka Zeroll synonymom pre porciovač zmrzliny. Po celú túto dobu je výroba realizovaná výhradne v USA. Pre finálnu úpravu brúsením a leštením je každá jednotlivá lopatka unikátna v zmysle malých detailov.

Vlastnosti

  • unikátny systém prenosu tepla z rukoväte do pracovnej časti
  • určené pre naberanie zmrzliny priamo z výrobníka
  • vhodné tiež pre plnenie zmrzlinových nádob a gastronádob
  • možno využiť pre skvelú prezentáciu a servírovanie zmrzliny
  • určené pre pravákov aj ľavákov
  • vyrobené z veľmi kvalitnej zliatiny hliníka
  • iba pre ručné umývanie do 60 °C, nie je možné umývať v umývačke riadu

Údržba

Po použití vždy lopatku umyte. Vzhľadom k použitým materiálom nemožno umývať v umývačke riadu. Pri ručnom umývaní používajte teplú vodu max. 60 °C, bežné umývacie prostriedky a vyvarujte sa použitiu abrazívnych alebo agresívnych prostriedkov (drôtenka, piesok na riad a pod.). Po umytí lopatku osušte a uložte na miesto, kde nebude vo styku s ostrými predmetmi a ďalším kuchynským náradím. Iba tak vám bude lopatka dlho verne slúžiť a bude vyzerať stále ako nová.

Rozmery
Farba uzáveru modrá
Dĺžka 255 mm
Šírka lopatky 70 mm
Hmotnosť 175 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam