Počet položiek: 0 0,00 €

Kuchárka pre šľahače iSi CULINARY JOURNEY

kliknutím zväčšíte
Kuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY - hlavný pohľad
Kuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY - hlavný pohľadKuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY - recept 1Kuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY - recept 2Kuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY - recept 3Kuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY - pohľad na knihu
Dostupnosť:Predaj ukončený
Skladom:0 ks
Cena: 29,40 €
DPH:10 %
 
Kód:IS-2894
Výrobca:iSi
Krajina pôvodu: Rakúsko
Originálna kuchárka pre šľahače iSi CULINARY JOURNEY

Pripojte sa k nám, aby sme spoločne objavili širokú škálu kulinárskych pôžitkov z celého sveta na ceste regionálnymi špecialitami a kulinárskymi výtvory. najlepší šéfkuchári, mixologisti a baristi z celého sveta sa s nami podelí o svoje nejinšpiratívnejšie nápady. Táto kuchárka je zbierkou ich najlepších receptov.

Každý deň sú šéfkuchári motivovaní túžbou po ešte lepšom jedle. Jedinečná a nezabudnuteľná kolekcia receptov rozvinie vašu kulinársku fantáziu. Navštívime 18 krajín, po ktorých nás prevedie 34 inšpiratívnych šéfkuchárov, 3 mixologisté a 1 barista.

Každé miesto na svete je iné - to je hlavný dôvod, prečo je cestovanie tak zaujímavé. Bez ohľadu na to, či sa to deje v skutočnosti, v mysli alebo v kuchyni, ľudia, ktorí cestujú, nachádzajú nové poznatky na každej takejto ceste. Vydajte sa na svoju vlastnú kulinársku púťzdokonaľujte sa v praxi a zdieľajte svoje skúsenosti - s iSi.

Kuchárka je v angličtine a je určená predovšetkým pre profesionálne šľahače iSi série CREAM PROFI WHIP a GOURMET WHIP.

Parametre
formát A4
rozsah 154 strán
jazyk anglický
papier matný kriedový
dosky tvrdé
väzba viazaná

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam