Dovolenková prevádzka: Objednávky v termíne 20.7. - 25.8. budú expedované každý týždeň vždy v pondelok a vo štvrtok. Presný termín expedície nájdete pri jednotlivých produktoch.
Počet položiek: 0 0,00 €

Téglik na zmrzlinu Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, čerešňa

kliknutím zväčšíte
Ice cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, cayenne - produkt
Ice cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, cayenne - produktIce cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, cayenne - s porciovačom ZerollIce cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, cayenne - etiketaIce cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, cayenne - farebné varianty viečokIce cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, cayenne - skladovanie
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:5 ks
Expedujeme:štvrtok 25.07.2024
Cena: 12,60 €
DPH:20 %
Kód:TO-55005-400
Výrobca:Tovolo
Krajina pôvodu: USA
Téglik na zmrzlinu Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, čerešňa

Téglik na zmrzlinu Tovolo SWEET TREAT je určený pre skladovanie domácej zmrzliny, gelata aj sorbetov. Objem 1.000 ml je ideálné "rodinné balenie". Môžete si narobiť zmrzlinu do zásoby a priebežne si porcie odoberať alebo proste len téglik vytiahnuť z mrazničky a celý rozporciovat. Záleží len na vás.

Téglik je vyrobený z veľmi kvalitného polypropylénu bez obsahu BPA (Bisfenol A), vhodného pre styk s potravinami. Tento materiál je dostatočne pevný, ale nie krehký. 3 mm hrubé steny téglika navyše zaručujú jeho tvarovú stálosť. Silikónové viečko sa jednoducho nasadzuje aj dáva dole a zároveň dobre tesní, takže nedochádza k zbytočnému premŕzaniu obsahu a tvorbe ľadových kryštálikov. K dispozícii je viac farebných variant, ktoré umožnia rýchly výber bez zbytočného otvárania.

Vďaka použitým materiálom sa jedná v podstate o nezničiteľný výrobok. Možno ho použiť na skladovanie aj iných potravín a nápojov. Téglik vrátane silikónového viečka je možné umývať v umývačke riadu.

Vlastnosti

  • objem 1.000 ml je ideálné "rodinné balenie"
  • na zmrzlinu, gelato, sorbety i mrazené jogurty
  • možnosť stohovania
  • vyrobené z veľmi kvalitného polypropylénu bez obsahu BPA
  • vodotesné silikónové viečko
  • viacfarebné prevedenie viečok pre rôzne druhy zmrzliny
  • možno umývať v umývačke riadu

Údržba

Po vyprázdnení tégliky a viečka umiestnite do umývačky riadu. Pri ručnom umývaní používajte teplú vodu max. 70 °C, bežné umývacie prostriedky a vyvarujte sa použití abrazívnych alebo agresívnych prostriedkov (drôtenka, piesok na riad a pod.).

Rozmery
Objem 1.000 ml
Priemer 12 cm
Výška 14 cm
Hmotnosť 190 g

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam