Počet položiek: 0 0,00 €

Držiak šľahačkovej fľaše iSi, nerezový

kliknutím zväčšíte
Držiak šľahačkovej fľaše iSi, nerezový - hlavný pohľad
Držiak šľahačkovej fľaše iSi, nerezový - hlavný pohľadDržiak šľahačkovej fľaše iSi, nerezový - pohľad zľavaDržiak šľahačkovej fľaše iSi, nerezový - zadný pohľad zľavaDržiak šľahačkovej fľaše iSi, nerezový - zadný pohľadDržiak šľahačkovej fľaše iSi, nerezový - pohľad zľava s fliašouDržiak šľahačkovej fľaše iSi, nerezový - predný pohľad zľava s fliašouDržiak šľahačkovej fľaše iSi, nerezový - rozložený produktDržiak šľahačkovej fľaše iSi, nerezový - návrh servírovania
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:2 ks
Expedujeme:zajtra
Cena: 42,00 €
DPH:20 %
Kód:IS-2725
Výrobca:iSi
Krajina pôvodu: Rakúsko
Držiak šľahačkovej fľaše iSi, nerezový

Držiak šľahačkovej fľaše je ďalší z radu užitočného príslušenstva pre profesionálne šľahače iSi. Na prvý pohľad oceníte jeho skvelý dizajn, ale samozrejme aj funkčnosť. Šľahač doňho môžete vložiť s držiakom aj bez držiaka bombičky. Vloženie aj vybratie šľahača je potom veľmi rýchle a jednoduché. Uloženie šľahača hore dnom umožní okamžité dávkovanie ihneď po vybratí z držiaka, bez nutnosti obsah šľahača sklepnúť do hlavy, čo uvítajú predovšetkým reštaurácie a catering.

Kombinácia nerezovej ocele a silikónu umožní, že je šľahač v držiaku bezpečne uložený. Silikónová objímka hlavy je vytvarovaná presne pre šľahače iSi CREAM PROFI WHIP, GOURMET WHIP a THERMO WHIP. Vďaka takmer 1 kg ocele a tvaru základne je neuveriteľne stabilný aj pri uložení naplneného šľahača s objemom 1 l. Silikónový návlek je cez celú spodnú plochu základne, ktorá tak drží na pracovnej doske ako pribitá a navyše je súčasťou aj silikónová mištička pre zachytenie odkvapkávajúcich zvyškov. Celý držiak možno umývať v umývačke riadu pre udržanie čistoty.

Vlastnosti

  • vyrobené zo 100% silikónu červenej farby a nerezovej ocele
  • protišmykový návlek základne
  • kompatibilný s profesionálnymi šľahačmi CREAM PROFI WHIP, GOURMET WHIP a THERMO WHIP všetkých objemov
  • vhodné do umývačky riadu

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam