Počet položiek: 0 0,00 €

Dekoračné trysky iSi, 3 ks + adaptér

kliknutím zväčšíte
Dekorační nástavce, 3 ks + adaptér - obsah balenie
Dekorační nástavce, 3 ks + adaptér - obsah balenieDekorační nástavce, 3 ks + adaptér - návrh servírovania 1Dekorační nástavce, 3 ks + adaptér - návrh servírovania 2Dekorační nástavce, 3 ks + adaptér - návrh servírovania 3Dekorační nástavce, 3 ks + adaptér - balení produktu
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:> 10 ks
Expedujeme:zajtra
Cena: 15,90 €
DPH:20 %
Kód:IS-2715
Výrobca:iSi
Krajina pôvodu: Rakúsko
Dekoračné trysky iSi, 3 ks + adaptér

Dekoračné trysky ideálne pre zhmotnenie vašej kulinárske fantázie predovšetkým v cukrárskej výrobe. Môžete však vďaka rôznym tvarom trysiek plniť a zdobiť svoje obľúbené jedlá, finger food či použiť pri ich prezentácii. Systém uchytenia trysiek bol navrhnutý pre maximálny komfort pri ich výmene. Na dávkovací ventil sa naskrutkuje adaptér, na ktorý sa potom už len nasadzujú jednotlivé trysky.mena trysiek je teda záležitosťou niekoľkých sekúnd.

Obsah balenia
dekoračná tryska - valec (nerez)
dekoračná tryska - štvorec (plast)
dekoračná tryska - obdĺžnik (plast)
adaptér

Táto súprava je určená pre profesionálné šľahačkové fľaše iSi CREAM PROFI WHIP, GOURMET WHIP a THERMO WHIP. Trysky vyrobené z pevného plastu a leštenej nerezovej ocele. Po použití opláchnite adaptér aj trysky pod tečúcou vodou (max. 50 °C) a odstráňte všetky nečistoty čistiacou kefkou. Všetky súčasti je možné tiež umývať v umývačke riadu.

Určené pre šľahače
CREAM PROFI WHIP
GOURMET WHIP
THERMO WHIP

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam