Počet položiek: 0 0,00 €

Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čierny

kliknutím zväčšíte
Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čierny
Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čiernyBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čierny
Dostupnosť:Očakávame 16.10.2023
Skladom:0 ks
Cena: 335,70 €
DPH:20 %
 
Kód:BA-1121.001
Výrobca:bamix
Krajina pôvodu: Švajčiarsko
Záručná doba: 60 mesiacov
(24 mesiacov na akumulátor)
Tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS je sexi a navyše hore BEZ, a to doslova. Prvý BEZdrôtový bamix si vás okamžite získa voľnosťou pohybu a exkluzívnym designom.

Tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS je sexi a navyše hore BEZ, a to doslova. Prvý BEZdrôtový bamix si vás okamžite získa voľnosťou pohybu a exkluzívnym designom. Už nebudete limitovaní dĺžkou kábla alebo prítomnosťou elektrickej zásuvky. Môžete ho slobodne používať kdekoľvek sa vám zapáči. Aj napriek tomu, že sa jedná o akumulátorový model, je ľahší ako klasický mixér bamix. Navyše je uložený v exkluzívnom boxe, ktorý len stačí zaobstarať mašľou a vyraziť s ním niekomu dych. Že neveríte? Tak skúste našu požičovňu, nech máte istotu výberu.

Elegantný držiak je v rovnakej farbe ako mixér. Slúži na jeho odloženie počas použitia a zároveň aj ako nabíjacia stanica. Akumulátor je výmenný a je uložený v rukoväti mixéra. Na jeho vrchnej časti je multifunkčné tlačidlo, ktorým sa mixér zapne a štyri kontrolky slúžiace ako indikátor nabitia. Kapacita Li-Ion akumulátora je 2.500 mAh a vystačí zhruba na 20 minút prevádzky, jeho plné nabitie potom zaistí nabíjacia stanica počas 60 minút. V nabíjacej stanici je možné nabíjať aj samotný akumulátor v prípade, že máte náhradný.

Čo jednoznačne odlišuje bamix od "obyčajných" mixérov je nadčasový a elegantný dizajn (od roku 1954), udržateľnosť a opraviteľnosť (dlhodobá životnosť), doba nepretržitého chodu (až 5 minút), dokonalé uloženie motora (absencia vibrácií), bezkonkurenčný počet otáčok (až 22.000 otáčok za minútu), konštantný výkon (bez ohľadu na množstvo surovín), precízne dielenské spracovanie (osvedčená švajčiarska kvalita), namáhané súčasti vyrobené z kovu (minimálna poruchovosť), rokmi preverená technológia (už 70 rokov na trhu), absolútna záručná doba na motor (doživotná) a v neposlednom rade aj jednoduché čistenie.

Vďaka svojim neprekonateľným vlastnostiam je bamix vyhľadávaný nielen celosvetovo uznávanými kuchárskymi celebritami a profesionálnymi šéfkuchármi, ale stále viac aj gazdinka. A prečo by tiež nie, veď práca v kuchyni má byť radosť, nie drina. Čokoľvek potrebujete v kuchyni pri príprave pokrmov urobiť, urobí bamix za vás. Seká, melie, krája, strúha, krája na plátky, mixuje, mieša, šľahá...Jediné, čo nedokáže, je namazať chlieb maslom.

Použitie príslušenstva

Multifunkčný nôž - na kosenie a mixovanie surovej i varenej zeleniny, ľadu či mrazených potravín. Oceníte ho pri príprave polievok, omáčok, pretlakov, sorbetov, zmrzlín, kokteilov či detskej stravy. Môžete ho použiť priamo v hrnci, vďaka čomu ušetríte veľa času.

Miešací nástavec - na prípravu čerstvej majonézy, dipov, dresingov, hustých omáčok, kaší, krémov a rôznych druhov ciest. Vďaka jeho špeciálnej štruktúre sú pokrmy nadýchané a jemné.

Šľahací nástavec - zjemní, odľahčí a prevzdušní omáčky, polievky, nápoje aj cestá. Vhodný na prípravu snehu z bielkov, šľahačky, šodó, čokoládovej peny, pudingov, frappé, soufflé či mliečnych koktailov.

Vlastnosti

  • jednoduché uskladnenie s minimálnymi nárokmi na priestor
  • tichý a výkonný vďaka špičkovému motoru
  • jednoduché a bezproblémové čistenie
  • multifunkčný vďaka výmenným nástavcom
  • možnosť doplnenia o ďalšie príslušenstvo
  • otvorená hlava mixéra pre optimálnu cirkuláciu surovín
  • kapacita akumulátora 2.500 mAh (až na 20 minút prevádzky)
  • vyrobené vo Švajčiarsku (akumulátor v Rakúsku)
  • predĺžená záručná doba

Parametre

Rýchlosť 1 8.000 RPM
Rýchlosť 2 14.000 RPM
Booster 15.000 RPM
Dĺžka nohy 14 cm
Maximálna hĺbka ponoru  20 cm
Hmotnosť  700 g

Obsah balenia

tyčový mixér s akumulátorom, čierny
nabíjacia stanica, čierna
multifunkčný nôž
miešací nástavec
šľahací nástavec

Príslušenstvo a doplnky - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, čierny

Zobraziť detail - Procesor 200 ml, čierny

Skladom
Cena vrátane DPH37,80 €
Zobraziť detail - Multifunkčný krájač SliceSy, čierny

Skladom
Cena vrátane DPH117,20 €
Zobraziť detail - Údržbový olej pre tyčové mixéry

Skladom
Cena vrátane DPH4,20 €
Zobraziť detail - Čistiaca kefka, červená

Skladom
Cena vrátane DPH7,50 €

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam
Zobraziť detail - Multifunkčný nôž

Očakávame 16.10.2023
Cena vrátane DPH14,70 €
Zobraziť detail - Šľahací nástavec

Skladom
Cena vrátane DPH13,80 €
Zobraziť detail - Miešací nástavec

Skladom
Cena vrátane DPH13,80 €
Zobraziť detail - Nôž na mäso

Skladom
Cena vrátane DPH15,90 €