Počet položiek: 0 0,00 €

Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený

kliknutím zväčšíte
Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - obsah balenie
Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - obsah balenieBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - hlavný pohľadBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - mixér s vybratým akumulátoromBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - akumulátorBezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený -
Dostupnosť:Skladom
Produkt je okamžite dostupný k odoslaniu.
Skladom:1 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 335,70 €
DPH:20 %
Kód:BA-1121.003
Výrobca:bamix
Krajina pôvodu: Švajčiarsko
Záručná doba: 60 mesiacov
(24 mesiacov na akumulátor)
Tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS je sexi a navyše hore BEZ, a to doslova. Prvý BEZdrôtový bamix si vás okamžite získa voľnosťou pohybu a exkluzívnym designom.

Tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS je sexi a navyše hore BEZ, a to doslova. Prvý BEZdrôtový bamix si vás okamžite získa voľnosťou pohybu a exkluzívnym designom. Už nebudete limitovaní dĺžkou kábla alebo prítomnosťou elektrickej zásuvky. Môžete ho slobodne používať kdekoľvek sa vám zapáči. Aj napriek tomu, že sa jedná o akumulátorový model, je ľahší ako klasický mixér bamix. Navyše je uložený v exkluzívnom boxe, ktorý len stačí zaobstarať mašľou a vyraziť s ním niekomu dych. Že neveríte? Tak skúste našu požičovňu, nech máte istotu výberu.

Elegantný držiak je v rovnakej farbe ako mixér. Slúži na jeho odloženie počas použitia a zároveň aj ako nabíjacia stanica. Akumulátor je výmenný a je uložený v rukoväti mixéra. Na jeho vrchnej časti je multifunkčné tlačidlo, ktorým sa mixér zapne a štyri kontrolky slúžiace ako indikátor nabitia. Kapacita Li-Ion akumulátora je 2.500 mAh a vystačí zhruba na 20 minút prevádzky, jeho plné nabitie potom zaistí nabíjacia stanica počas 60 minút. V nabíjacej stanici je možné nabíjať aj samotný akumulátor v prípade, že máte náhradný.

Čo jednoznačne odlišuje bamix od "obyčajných" mixérov je nadčasový a elegantný dizajn (od roku 1954), udržateľnosť a opraviteľnosť (dlhodobá životnosť), doba nepretržitého chodu (až 5 minút), dokonalé uloženie motora (absencia vibrácií), bezkonkurenčný počet otáčok (až 22.000 otáčok za minútu), konštantný výkon (bez ohľadu na množstvo surovín), precízne dielenské spracovanie (osvedčená švajčiarska kvalita), namáhané súčasti vyrobené z kovu (minimálna poruchovosť), rokmi preverená technológia (už 70 rokov na trhu), absolútna záručná doba na motor (doživotná) a v neposlednom rade aj jednoduché čistenie.

Vďaka svojim neprekonateľným vlastnostiam je bamix vyhľadávaný nielen celosvetovo uznávanými kuchárskymi celebritami a profesionálnymi šéfkuchármi, ale stále viac aj gazdinka. A prečo by tiež nie, veď práca v kuchyni má byť radosť, nie drina. Čokoľvek potrebujete v kuchyni pri príprave pokrmov urobiť, urobí bamix za vás. Seká, melie, krája, strúha, krája na plátky, mixuje, mieša, šľahá...Jediné, čo nedokáže, je namazať chlieb maslom.

Použitie príslušenstva

Multifunkčný nôž - na kosenie a mixovanie surovej i varenej zeleniny, ľadu či mrazených potravín. Oceníte ho pri príprave polievok, omáčok, pretlakov, sorbetov, zmrzlín, kokteilov či detskej stravy. Môžete ho použiť priamo v hrnci, vďaka čomu ušetríte veľa času.

Miešací nástavec - na prípravu čerstvej majonézy, dipov, dresingov, hustých omáčok, kaší, krémov a rôznych druhov ciest. Vďaka jeho špeciálnej štruktúre sú pokrmy nadýchané a jemné.

Šľahací nástavec - zjemní, odľahčí a prevzdušní omáčky, polievky, nápoje aj cestá. Vhodný na prípravu snehu z bielkov, šľahačky, šodó, čokoládovej peny, pudingov, frappé, soufflé či mliečnych koktailov.

Vlastnosti

  • jednoduché uskladnenie s minimálnymi nárokmi na priestor
  • tichý a výkonný vďaka špičkovému motoru
  • jednoduché a bezproblémové čistenie
  • multifunkčný vďaka výmenným nástavcom
  • možnosť doplnenia o ďalšie príslušenstvo
  • otvorená hlava mixéra pre optimálnu cirkuláciu surovín
  • kapacita akumulátora 2.500 mAh (až na 20 minút prevádzky)
  • vyrobené vo Švajčiarsku (akumulátor v Rakúsku)
  • predĺžená záručná doba

Parametre

Rýchlosť 1 8.000 RPM
Rýchlosť 2 14.000 RPM
Booster 15.000 RPM
Dĺžka nohy 14 cm
Maximálna hĺbka ponoru  20 cm
Hmotnosť  700 g

Obsah balenia

tyčový mixér s akumulátorom, červený
nabíjacia stanica, červená
multifunkčný nôž
miešací nástavec
šľahací nástavec

Príslušenstvo a doplnky - Bezdrôtový tyčový mixér bamix CORDLESS PLUS, červený

Zobraziť detail - Procesor 200 ml, čierny

Skladom
Cena vrátane DPH37,80 €
Zobraziť detail - Multifunkčný krájač SliceSy, červený

Skladom
Cena vrátane DPH117,20 €
Zobraziť detail - Údržbový olej pre tyčové mixéry

Skladom
Cena vrátane DPH4,20 €
Zobraziť detail - Čistiaca kefka, červená

Skladom
Cena vrátane DPH7,50 €

Položiť novú otázku

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
Odpíšte kód
antispam
Zobraziť detail - Multifunkčný nôž

Očakávame 16.10.2023
Cena vrátane DPH14,70 €
Zobraziť detail - Šľahací nástavec

Skladom
Cena vrátane DPH13,80 €
Zobraziť detail - Miešací nástavec

Skladom
Cena vrátane DPH13,80 €
Zobraziť detail - Nôž na mäso

Skladom
Cena vrátane DPH15,90 €